Studio Universal Pictures uvádí další trailer k filmu Steve Jobs.

Před půl rokem jsme se dozvěděli o nově chystaném biografickém filmu Steve Jobs, který bude inspirován stejnojmenným životopisem od autora Waltera Isaacsona. Pár dní zpět se na YouTube kanálu studia Universal objevilo nové video, konkrétně trailer k tomuto filmu. Oproti prvnímu traileru a ještě předchozí krátké ukázce tato upoutávka vystihuje Stevovy rodinné problémy, odchod a taky návrat do společnosti Apple. Film by měl být v kinech již příští měsíc, takže se máme na co těšit. Tedy já se na něj ohromně těším. A vy? Napište do diskuze. Zde už si ale užijte nový trailer.

Předchozí článek

Kolik stojí výroba nových iPhonů?

Následující článek

iPad je potřeba chránit

Související články

iPhone 5: vydání je velice blízko, potvrzuje několik zdrojů

Vskutku velmi zajímavého vývoje jsme se dočkali za poslední dva dny, co se týče zjišťování data uvedení nového iPhone 5. Nové informace týkající se převážně toho, jak bude nový iPhone vypadat, jsme Vám přinesli v minulém článku. Nyní Vás ale můžeme ujistit o tom, že nový iPhone 5 je velice blízko, a pokud tomu nevěříte, máme pro Vás několik informací, které Vás o tom přesvědčí.

Nový iPhone 4: příběh o ztraceném prototypu a opilém zaměstnanci

Nové zprávy o objevení prototypu iPhone mají trochu bulvární nádech, o to jsou ale zajímavější. Serveru Gizmodo se povedlo vypátrat člověka, který v baru ztratil prototyp neznámého zařízení. Jedná se o 27 letého Graye Powella, který je zaměstnancem Apple a vyvíjí část software pro iPhone. Gray na svém Facebooku osudný večer publikoval z nového iPhone zprávu "Podcenil jsem, jak jsou dobrá německá piva". To bylo to poslední, co ze ztraceného zařízení napsal. Výpověď Powella najdete v článku.