Žena v Británii si objednala iPhone 13 Pro Max, ale místo toho dostala levné mýdlo

Dokážete si představit, že byste utratili své úspory za vysněný iPhone a přišlo vám místo něj něco jiného? Něco takového se skutečně občas stává. Londýnská maminka si od svého dopravce objednala nový iPhone 13 Pro Max, ale když obdržela zásilku, našla místo nablýskaného nového smartphonu láhev mýdla na ruce za 1 dolar.

Nepříjemné překvapení

Khaoula Lafhaily, 32, koupila iPhone od Sky Mobile na 36-měsíční smlouvu za 1500 liber. Když o dva dny později obdržela svůj balíček, byla zklamaná, když místo toho našla náhradní lahvičku s modrým mýdlem, uvedl Wales Online.

“Umíte si to představit? Byla jsem v naprostém šoku a opravdu potřebuji ten telefon,” řekla Lafhaily.

Lafhaily koupila telefon 24. ledna a zaplatila za doručení do druhého dne. Nedostala ani tu část své objednávky, protože řidič se nedostavil a poslal jí zprávu, že „uvízl v provozu“.

Dva dny poté, co si žena telefon objednala, se řidič vrátil, ale opět se mu nepodařilo zařízení doručit. Teprve tři dny poté, co zadala původní objednávku, doručovatel odevzdal balíček – i když samozřejmě neměl její iPhone.

Žena uvedla, že ihned po obdržení balíčku zavolala Sky Mobile. Dopravce řekl, že okamžitě zahájí vyšetřování, ale Lafhaily řekla, že je to týden bez jakéhokoli kontaktu.

Není to poprvé, co si někdo objednal iPhone pouze proto, aby obdržel zcela nesouvisející produkt. V únoru 2021 si žena objednala iPhone 12 Pro Max, ale místo toho dostala jogurtový nápoj s příchutí jablka.

Předchozí článek

Tim Cook říká, že Apple vidí v metaverse potenciál a bude podle toho investovat

Následující článek

Víte o tom, že dítě může vytočit 911 i na starých Apple Watch?

Související články