WWDC 2011 Online: podívejte se na video záznam důležité keynote

Tento příspěvek by mohl nést nadpis “Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek”. Který svátek? Dnes od 19:00 proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Tento příspěvek by mohl nést nadpis “Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek”. Který svátek? Dnes od 19:00 našeho času (10:00 místního) proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Celou konferenci, která trvá téměř 2 hodiny, můžete shlédnout na adrese Apple.com/apple-events/wwdc-2011/.

Pro spuštění je nutné mít nainstalovaný QuickTime plug-in.

O novinkách iOS 5, iCloud, Mac OS X Lion, AirDrop, nebo třeba o nových notifikacích a bezdrátové synchronizaci vám napíšeme v dalších článcích, proto nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Twitteru, kde vás ihned informujeme.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Incredible Express: perfektní zábava nejen pro vlakové nadšence

Následující článek

iOS 5 a iCloud: detailní shrnutí informací z WWDC 2011

Související články
Číst více

Apple letošní WWDC 2014 zahájí 2. června

Jako každý rok, tak i letos bude v San Franciscu v centru Moscone Convention od 2. do 6 . 6. probíhat konference WWDC určená především vývojářům. Pro širokou veřejnost je ale určitě zajímavý fakt, že jako každý rok, tak i letos celé WWDC odstartuje Apple prezentací novinek, které nás čekají a neminou v roce 2014. A jaké to budou?

Apple iPhone 4: kompletní informace o novém iPhone!

Apple uvedl dlouho očekávaný iPhone 4. Novinek Steve Jobs představil několik. Asi největší ovace zaslouží nový 3,5" ISP displej s rozlišením 960×640. V novém iPhone se ukrývá ďábelsky rychlý procesor Apple A4, který známe z iPadu. Vylepšený je také fotoaparát, který kromě 5Mpx fotografií, dokaže zaznamenat také video v HD rozlišení 720p. Všechny důležité novinky o Apple iPhone 4 najdete v tomto článku!