WWDC 2011 Online: podívejte se na video záznam důležité keynote

Tento příspěvek by mohl nést nadpis “Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek”. Který svátek? Dnes od 19:00 proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Tento příspěvek by mohl nést nadpis “Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek”. Který svátek? Dnes od 19:00 našeho času (10:00 místního) proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Celou konferenci, která trvá téměř 2 hodiny, můžete shlédnout na adrese Apple.com/apple-events/wwdc-2011/.

Pro spuštění je nutné mít nainstalovaný QuickTime plug-in.

O novinkách iOS 5, iCloud, Mac OS X Lion, AirDrop, nebo třeba o nových notifikacích a bezdrátové synchronizaci vám napíšeme v dalších článcích, proto nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Twitteru, kde vás ihned informujeme.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Incredible Express: perfektní zábava nejen pro vlakové nadšence

Následující článek

iOS 5 a iCloud: detailní shrnutí informací z WWDC 2011

Související články

Nový iPhone 4: příběh o ztraceném prototypu a opilém zaměstnanci

Nové zprávy o objevení prototypu iPhone mají trochu bulvární nádech, o to jsou ale zajímavější. Serveru Gizmodo se povedlo vypátrat člověka, který v baru ztratil prototyp neznámého zařízení. Jedná se o 27 letého Graye Powella, který je zaměstnancem Apple a vyvíjí část software pro iPhone. Gray na svém Facebooku osudný večer publikoval z nového iPhone zprávu "Podcenil jsem, jak jsou dobrá německá piva". To bylo to poslední, co ze ztraceného zařízení napsal. Výpověď Powella najdete v článku.