WWDC 2011 Online: podívejte se na video záznam důležité keynote

Tento příspěvek by mohl nést nadpis “Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek”. Který svátek? Dnes od 19:00 proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Tento příspěvek by mohl nést nadpis “Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek”. Který svátek? Dnes od 19:00 našeho času (10:00 místního) proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Celou konferenci, která trvá téměř 2 hodiny, můžete shlédnout na adrese Apple.com/apple-events/wwdc-2011/.

Pro spuštění je nutné mít nainstalovaný QuickTime plug-in.

O novinkách iOS 5, iCloud, Mac OS X Lion, AirDrop, nebo třeba o nových notifikacích a bezdrátové synchronizaci vám napíšeme v dalších článcích, proto nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Twitteru, kde vás ihned informujeme.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Incredible Express: perfektní zábava nejen pro vlakové nadšence

Následující článek

iOS 5 a iCloud: detailní shrnutí informací z WWDC 2011

Související články

Soutěž: vyhrajte ochranné folie ScreenShield v hodnotě 3.500 Kč

Ochranné folie pro displeje iPhonů a iPadů jsou poslední dobou velice oblíbené. Není se čemu divit, dotykové displeje můžete relativně snadno poškrábat, čemuž ScreenShield snadno zabrání. Ve spolupráci s firmou SkinZone jsme pro vás připravili soutěž, která nezabere více než 1 minutu vašeho času! Šanci vyhrát jednu z celkem šesti folií pro iPhone a iPad má přitom opravdu každý!