World Cup PingPong: stolní tenis pro iPhone

Jakožto letitý fanoušek a závodní hráč stolního tenisu jsem nemohl odolat a zakoupil jsem hru PingPong World Cup. Nechal jsem se zlákat již zdarma dostupnou demoverzí, která mě přesvědčila, že těch 0,79 € nebudou špatně investované peníze 😉

Hra nabízí několik módů; od tréningu, přes arkádní (vaším úkolem je trefovat míčkem místa na stole, která iPhone označuje), hru dvou hráčů proti sobě na jednom iPhonu až po obligátní turnaj. Skutečný ping pong si zahrajete jenom v turnaji, což je také stěžejní část hry.

worldcuppingpong2

Jak je vidět z obrázků okolo, je zpracování hry velmi dobré. Stůl vypadá realisticky a zvuky odrazů míčku od pálky a stolu jsou jedním slovem perfektní. Při hře samotné máte výběr ze tří druhů pálek, které se odlišují rychlostí odskoku a rotací, kterou jsou schopny míčku udělit.

worldcuppingpong1

Zatím jsem popisoval jenom kladné stránky hry a pro většinu hráčů tímto výčet končí a mohou se odbrat rovnou k závěrečnému hodnocení. Nicméně pro někoho, kdo pingpongu rozumí, je tato hra z několika důvodů tak trochu zklamáním… Pokud se snažíte hrát, tak jako ve skutečném pingpongu, tak je vše v nejlepším pořádku a hra vás neustále překvapuje svojí variabilitou a realističností; jakmile ale zkusíte zahrát údery, které by v reálu skončily daleko za stolem nebo i vedle stolu, budete překvapeni podruhé, protože míček prakticky není možné umístit mimo plochu stolu.

worldcuppingpong31

Aplikaci i přesto mohu s čistým svědomím doporučit, za těch pár drobných poskytne dostatečné množství zábavy a můžeme jenom doufat, že v dalších verzích autoři přidají i multiplayer.

[ad]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: nová verze iTunes 8.2 a QuickTime 7.6.2

Následující článek

Airport Mania: postavte si letiště!

Související články

Microsoft Kin: nejhorší dotykový telefon je tu!

Nejžhavější a hodně diskutovaný Kin je nová mobilní platforma, kterou vymysleli soudruzi v USA, konkrétně u největší konkurence Apple, u Microsoftu. Cílovou skupinou dvojice dotykových mobilních telefonů Kin One a Kin Two mají být mladí lidé, kteří holdují Facebooku, rádi na něj neustále uploadují data a nevyžadují žádné externí aplikace, které známe třeba z AppStore. Podívejte se na několik postřehů, které vás přesvědčí o tom, že Microsoft opět něco zpackal.