Airport Mania: postavte si letiště!

Na App store se dají sehnat opravdu zajímavé hry. Ať už je to simulátor močení v opilosti (iPee Drunk) nebo třeba házení zmuchlaného papíru do koše (Paper Toss), vždy se prosadí jen ta nejoriginálnější a nejlépe zpracovaná hra. A právě tou je i Airport Mania, která je takový odlehčený a zábavný tycoon letiště!

Vaším úkolem v Airport Manii je projít 8 letišť a v každém zvládnout několik levelů. Celkem na vás čeká slušných 48 kol, což je opravdu slušná porcička. 🙂

mapa

Samotná hra probíhá tak, že před každým kolem dostanete obnos peněz za který nakupujete upgrady svého letiště. Můžete nakupovat runwaye, odbavovací gaty, vylepšovat čerpací stanice či servis letadel, nebo třeba umožnit svým letadlům změnit barvu přestříkáním. Vylepšení je opravdu dost a troufnu si tvrdit, že vám určitě na všechny nevyjdou peníze.

upgrade

Časem zjistíte, že (tak jak tomu bývá i ve skutečnosti), priorita je čas a rychlost odbavení letadel. Více prozrazovat nebudu.

hra

Body a potažmo peníze na výstavu získáváte právě odbavováním letadel. Aby autoři hry udělali hru trochu více „hecující“, jdu zde dělat comba, díky kterým lze získat tzv. Supreme Score, což je nejvyšší možné bodové ohodnocení.

supreme-score

Jak můžete vidět na obrázcích, hra má velice pěknou grafiku a všeobecně zpracování je velice dobré. Zvuky jsou na velice dobré úrovni a dokáží vás vtáhnout do děje na letišti.

Jediné, co občas znepříjemní ovládání, velké množství letadel a tím pádem občasný „překlik“ prstem na jiné místo než zrovna potřebujete. Hráči s velkými prsty budou mít občas problém, to bych ale nebral jako chybu, jde spíš o šikovnost.

president

Hru Airport Mania si můžete vyzkoušet v lite verzi zdarma. Já ovšem doporučuji koupit na App store za 0,79€ plnou verzi, která vám zpříjemní opravdu hodně volných chvil.

[ad]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

World Cup PingPong: stolní tenis pro iPhone

Následující článek

iPhone 3.0: obrázky nových funkcí iPhone OS 3.0

Související články

Skater Nation: recenze skejťácké hry od Gameloft

Gameloft nabízí v App Store opravdu kvalitní tituly ať už jde o střílečky, sportovní hry nebo jiná témata. Skater Nation je sice také od Gameloftu, nicméně má i nepříjemné vlastnosti, které poměrně znepříjemňují hraní. Ať už ovšem jezdíte v reálu nebo ne, Skater Nation vás může zaujmout.