Wild West Pinball: proměňte iPhone v automat

Chcete hru u které nemusíte příliš přemýšlet, chcete se odreagovat, nebo prostě máte rádi pinball? Wild West Pinball je nejlepší volba. Hra, která stála $2,99 je nyní zdarma na App store! Mrkněte na obrázky a video z asi nejlepšího pinballu pro iPhone.

Autoři této povedené hry vsadili na grafické zpracování a “realističnost” pinballu. Nutno podotknout, že se jim práce povedla.

310158471screen

Ihned po spuštění na vás čeká povedený “přelet” nad stolem a představení jednotlivých bonusů. Veškerá grafika je ve 3D a hra díky tomu vypadá opravdu dobře. Ostatně na technické zpracování upozorňují samotní vývojáři:

  • 40 fps – 40 snímků za sekundu
  • 3D Camera effects – zmiňované 3D představení stolu
  • Realistic physics – realistická fyzika míčku se u pinballu předpokláda
  • Natural sounds – zvuky jsou kvalitní
  • Top 15 global high score – možnost se probojovat do Top 15 hráčů na internetu

publish

Hra se ovládá samozřejmě doteky. Na levou (resp. pravou) část displaye klikáte, pokud chcete ovládat spodní “packy” stolu. Zatřást iPhonem můžete pro ovlivnění traektorie míčku. Pro lepší představení hry přikládám video z YouTube.

[youtube width=”560″ height=”340″]http://www.youtube.com/watch?v=oZn0wipJ094[/youtube]

Hra, za kterou autoři po vydání $2,99 je nyní zdarma. Pokud vás hra zaujala, chcete ji vyzkoušet nebo jste zvědavý na 3D zpracování pinballového stolu, tak neváhejte ani minutu a stahujte na App store.

$2,99
169 comments
  1. Chtělo by to do podobných článků přikládat odkaz do iTunes Store

  2. Chtělo by to do podobných článků přikládat odkaz do iTunes Store

  3. Čau, jen bych chtěl podotknout že hra je zase placená a stojí 0.79 dolarů.

  4. Čau, jen bych chtěl podotknout že hra je zase placená a stojí 0.79 dolarů.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 3GS: rozsáhlý test výkonu

Následující článek

iPhone 3GS: 400% nárůst videí na YouTube

Související články

Zdarma: iPhone DVD Converter za $29 pro všechny FREE!

Pamatujete na akci firmy iSkySoft, která rozdávala zdarma iPhone Video Converter? Záhy potom, co tato akce skončila, začala nová a opět atraktivní akce na užitečný software pro převádění vašich DVD filmů do iPhone. Tento konverter stojí $29, ale vy ho do 9.8.2010 máte šanci získat zdarma a to jak pro Windows, tak pro Mac!

UniWar: tahová strategie zdarma po omezenou dobu!

UniWar obsahuje 3 různé rasy (Sapieno, Titan, Khralean) za které můžete válčit. Herních možností je opravdu hodně - kampaň, sólo hra nebo versus hra. Hrát můžete i online proti reálným soupeřům! Tahle vychytaná tahová strategie je nyní zdarma, proto stahujte, dokud nabídka ještě trvá!