IntoNow: vychytávka, která rozpozná právě běžící seriál

Pustili jste si někdy scénu z nějakého seriálu a netušili jste, o jaký díl se jedná? IntoNow rychle a spolehlivě dokáže rozpoznat běžící seriál nebo film.

Pustili jste si někdy scénu z nějakého seriálu a netušili jste, o jaký díl se jedná? Přivítejte IntoNow, aplikaci, která rychle a spolehlivě dokáže rozpoznat běžící seriál nebo film, a k tomu nabízí i možnost podělit se s přáteli. Jak přesně funguje?

Představte například tuto situaci, díváte se na nový film, a zajímá vás, co si o něm myslí jiní diváci. Stačí zapnout IntoNow, stisknout zelené tlačítko, a během několik sekund se vám zobrazí základní informace o filmu, kdo se na něj divá a odkazy na další online zdroje (např. IMDB nebo Twitter). Sdílet můžete na Facebook a Twitter. Pokud používáte Netflix (ten u nás není oficiálně podporován, můžete ale využít návod Petra Máry), dokáže se s ním IntoNow také propojit.

Přímo v aplikaci IntoNow můžete se svými kamarády o filmu nebo seriálu diskutovat, ať už přes zabudovanou diskusi nebo Twitter. Přihlásit se můžete přes účet Facebooku nebo přes emailovou adresu. Aplikace postupně o vás nasbírá hodně informací, takže bych byl na vašem místě opatrnější a přihlásil se přes email.  Předtím, než se registrujete, si můžete rozpoznávání několikrát vyzkoušet, poté je ale registrace nutná.

IntoNow je poskytován zdarma, je ale třeba si uvědomit, že o vás časem nasbírá neskutečné množství informací, které mají pro marketéry velkou hodnotu, svým způsobem tedy za IntoNow zaplatíte. Aplikace je dostupná zatím jen v US AppStoru.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GmEiE4qcV3k[/youtube]

IntoNow – zdarma – pouze US App store (iPhone a iPad)

89 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Spekulace: iOS 5.0.2 za dveřmi, verze 5.1 vylepší Siri

Následující článek

TeeVee: nepropásněte již žádný díl oblíbeného seriálu

Související články

Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror's Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku "koupit" si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.