IntoNow: vychytávka, která rozpozná právě běžící seriál

Pustili jste si někdy scénu z nějakého seriálu a netušili jste, o jaký díl se jedná? IntoNow rychle a spolehlivě dokáže rozpoznat běžící seriál nebo film.

Pustili jste si někdy scénu z nějakého seriálu a netušili jste, o jaký díl se jedná? Přivítejte IntoNow, aplikaci, která rychle a spolehlivě dokáže rozpoznat běžící seriál nebo film, a k tomu nabízí i možnost podělit se s přáteli. Jak přesně funguje?

Představte například tuto situaci, díváte se na nový film, a zajímá vás, co si o něm myslí jiní diváci. Stačí zapnout IntoNow, stisknout zelené tlačítko, a během několik sekund se vám zobrazí základní informace o filmu, kdo se na něj divá a odkazy na další online zdroje (např. IMDB nebo Twitter). Sdílet můžete na Facebook a Twitter. Pokud používáte Netflix (ten u nás není oficiálně podporován, můžete ale využít návod Petra Máry), dokáže se s ním IntoNow také propojit.

Přímo v aplikaci IntoNow můžete se svými kamarády o filmu nebo seriálu diskutovat, ať už přes zabudovanou diskusi nebo Twitter. Přihlásit se můžete přes účet Facebooku nebo přes emailovou adresu. Aplikace postupně o vás nasbírá hodně informací, takže bych byl na vašem místě opatrnější a přihlásil se přes email.  Předtím, než se registrujete, si můžete rozpoznávání několikrát vyzkoušet, poté je ale registrace nutná.

IntoNow je poskytován zdarma, je ale třeba si uvědomit, že o vás časem nasbírá neskutečné množství informací, které mají pro marketéry velkou hodnotu, svým způsobem tedy za IntoNow zaplatíte. Aplikace je dostupná zatím jen v US AppStoru.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GmEiE4qcV3k[/youtube]

IntoNow – zdarma – pouze US App store (iPhone a iPad)

89 comments

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Spekulace: iOS 5.0.2 za dveřmi, verze 5.1 vylepší Siri

Následující článek

TeeVee: nepropásněte již žádný díl oblíbeného seriálu

Související články