Vyzváněcí melodie z iPhone v dubstepovém remixu

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!

[youtube id=”M3h00M9dcj4″ width=”100%” height=”auto”]

Jak si můžete všimnout na videu, nadějný producent nahrávku vytvořil pomocí midi kontroleru Maschine MK1 od firmy Native Instruments. Po jeho levici najdete druhý kontroler, tentokrát plně programovatelný QuNeo. No a aby toho nebylo málo a skladba dostala ten správný “drajf”, tak v závěru videa ještě přidá elektronickou kytaru.

MetroGnome není v remixování, nebo chcete-li samplování, známých skladem žádný nováček. Pokud vás zajímá další produkce tohoto inda, mrkněte na jeho Soundcloud.

tap-tap-tap

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple v pondělí představí řešení pro inteligentní domácnost

Následující článek

Apple koupil Beats za 3 miliardy dolarů

Související články

iOS 4.1 na iPhone 3G: zrychlení systému je výrazné! (video)

Nový iOS 4.1 je jeden z neočekávanějších updatů iOS vůbec, a to především díky velice pomalé verzi 4.0 na modelech 3G. Z vlastní zkušenosti vím, že model 3G "4ku" absolutně nezvládá a funguje téměř stejně (ne)kvalitně, jak Windows Vista. Pro ty, kteří nedočkavě vyhlíží iOS 4.1, tu máme video-porovnání iPhone 3G s iOS4.0 a iOS4.1.