Vyzváněcí melodie z iPhone v dubstepovém remixu

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!

Indický producent, který si říká MetroGnome, na YouTube uveřejnil remix zvuků a vyzvánění, které najdete ve vašem iPhone. Možná si říkáte, že to musí být neposlouchatelná slátanina zvuků, opak je ale pravdou a tento podařený song v dubstepovém stylu má již více jak 1,5 milionu přehrání!

[youtube id=”M3h00M9dcj4″ width=”100%” height=”auto”]

Jak si můžete všimnout na videu, nadějný producent nahrávku vytvořil pomocí midi kontroleru Maschine MK1 od firmy Native Instruments. Po jeho levici najdete druhý kontroler, tentokrát plně programovatelný QuNeo. No a aby toho nebylo málo a skladba dostala ten správný “drajf”, tak v závěru videa ještě přidá elektronickou kytaru.

MetroGnome není v remixování, nebo chcete-li samplování, známých skladem žádný nováček. Pokud vás zajímá další produkce tohoto inda, mrkněte na jeho Soundcloud.

tap-tap-tap

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple v pondělí představí řešení pro inteligentní domácnost

Následující článek

Apple koupil Beats za 3 miliardy dolarů

Související články

Nová funkce App Store: Darujte aplikaci!

Chtěli byste známému, kamarádovi, nebo třeba členu rodiny darovat aplikaci, ale dávat mu na ní dárkovou iTunes kartu vám nepřijde vhodné? Je tu nová možnost, nyní můžete darovat jakoukoliv aplikaci z AppStore (v iTunes "Gift this App"). Obdarovaný tak získá vámi vybranou aplikaci zdarma. Zajímavé, co říkáte?