Vítejte na novém iPhoneTips.cz

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.

Příspěvek, který právě čtete, se mi nepíše snadno, přesto jsem se na jeho publikování těšil již několik měsíců. Proč? Určitě již tušíte odpověď – magazín iPhoneTips.cz se vrací po více jak roce opět k životu a navíc v zcela novém designu a s chutí dělat magazín pro fanoušky Apple ještě lépe.

fb_cover

Naši skalní čtenáři možná pamatují start magazínu iPhoneTips.cz, který se uskutečnil před dlouhými pěti lety koncem května roku 2009. Doba byla tehdy dost jiná a kvalitních českých blogů věnujících se produktům Apple bych s klidným svědomím spočítal na jedné ruce. Čtenáře zajímaly především recenze aplikací pro tehdejší „iPhone OS“, Steve Jobs byl při prezentaci nových produktů na konferencích dle mého názoru v té nejlepší formě a uměl vyvolat ten správný „wow-efekt“ a magazíny a blogy nepsaly pouze spekulace o nových produktech, více či spíše méně smysluplné rendery nových produktů, nebo dokonce zcela vymyšlené spekulace, které mají za úkol pouze nalákat čtenáře na co nejatraktivnější titulek článku a vydělat tak na reklamě.

Jak možná cítíte z těchto řádků, nebyl jsem s tímto směrem, kterým se ubíraly téměř všechna jak česká, tak zahraniční media, zcela spokojený a bojoval s tím po svém – vydával především recenze her a aplikací z AppStore a doufal, že čtenářů, které zajímá kvalitní vlastní obsah, na rozdíl od toho přeložených článků ze zahraničních webů, bude stále víc. Bohužel tento trend se i nadále prohluboval, proto jsem se ke konci roku 2012 rozhodl dát si chvíli pauzu a popřemýšlet, jak s magazínem dále naložit. Pauza nakonec byla delší, než jsem čekal, ale o to více jsem rád, že jsem i přes řadu nabídek svůj milovaný magazín neprodal a nyní mám opět možnost vám, fanouškům iPhoneTips.cz, přinášet obsah, který bude bavit nejen naši redakci ale především vás, čtenáře.

V úvodu jsem psal, že magazín chceme dělat ještě lépe a chystáme to dodržet. Naše prozatím tříčlenná redakce bude publikovat recenze aplikací a her z AppStore, návody na vychytávky v iOS a OS X, dočkáme se časem také videorecenzí a v neposlední řadě upozornění na aplikace zdarma, které by vám neměly uniknout. Tyto články budeme samozřejmě průběžně doplňovat o všechny zásadní novinky ze světa Apple, které pro vás budeme pečlivě vybírat tak, aby vás čtení našeho magazínu nenudilo. Našim cílem je spokojený čtenář, který se vždy rád vrátí na iPhoneTips.cz jak pro tip na zajímavou aplikaci, tak pro přehled nejdůležitějších novinek o firmě, která má v logu nakousnuté jablko.

Pokud jste měli rádi staré iPhoneTips.cz, nebo jste na tyto stránky zavítali poprvé, budeme velice vděční za každou vaší další návštěvu, vložený komentář, nebo třeba jen like na Facebooku, či follow na Twitteru. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, proto pokud budete mít jakýkoliv podnět ke zlepšení, nebo máte dokonce chuť se přidat k nám a pomoci redakci se psaním článků, všechny potřebné kontakty najdete v sekci O nás.

Věřím, že nová éra tohoto magazínu bude zábava a přínosná nejen pro mě, zakladatele, majitele a šéfredaktora v jedné osobě, ale také pro celou redakci a především pro vás, čtenáře, kvůli kterým tohle všechno děláme .

Jan Brachtl
Zakladatel a šéfredaktor iPhoneTips.cz

15 comments
  1. Super, velmi sa tešim 🙂 Ste prvy web ktory som začal čítať ohľadom apple produktov a som veľmi rád, že ste späť. Držím palce 🙂

  2. Moc ste ma potešili že ste naspäť. Vaše články sa vždy dobre čítali a boli zaujímavé. Prajem veľa ďalších dobrých článkov pre nás a hlavne už žiadne dlhé pauzy 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

10 nejlepších iOS her za rok 2012

Následující článek

Představení 5 kvalitních objektivů pro iPhone

Související články