Nahoru

O nás

Magazín iPhoneTips.cz pro čtenáře publikuje novinky ze světa Apple, recenze, tipy a návody na aplikace a hry pro iOS a Mac již od roku 2009. Recenze a novinky doplňují testy příslušenství pro Apple a soutěže jak o promo kódy do AppStore, tak o příslušenství a v minulosti dokonce také o iPhone a iPad.

Veškerý obsah je pro čtenáře 24 hodin a 7 dní v týdnu zdarma, avšak jeho kopírování je bez písemného souhlasu zakázáno.

Kontakty

Kontakt pro partnery

V případě zájmu o partnerství, recenzi vaší aplikace nebo hardwaru, můžete kontaktovat redakci na email info@iPhoneTips.cz.

Staň se redaktorem

Jsi opravdový fanoušek Apple a máš dokonalý přehled o všech produktech? Dokážeš oslovit tisíce čtenářů denně a servírovat velké komunitě fanoušků informace, o kterých do teď nevěděli? Umíš o novince napsat bez gramatických chyb? Rád dostáváš za dobře odvedenou práci zaplaceno? Pokud si na všechny otázky odpověděl ano a myslíš si, že na to máš a chceš rozšířit řady iPhoneTips.cz, pošli informace jako věk, dosažené vzdělání, dosavadní publikace, Twitter, zájmy nebo jakékoliv další informace o tobě na adresu kariera@iPhoneTips.cz a možná právě ty budeš jeden z těch, kteří se stanou redaktorem tohoto magazínu.