Vánoční výprodeje: EA Games a Gameloft hry za dvacku

Každoroční výprodeje velkých herních iOS studií EA Games a Gameloft jsou zde! Jste připraveni na obrovskou smršť her za pouhých dvacet korun?

Každoroční výprodeje velkých herních iOS studií EA Games a Gameloft jsou zde! Jste připraveni na obrovskou smršť her za pouhých dvacet korun?

I tento rok nám EA Games spolu s Gameloftem nadělují hry za 0,79€, což je pouhých 20 Kč!

Čekají na vás pecky jako Silent Ops, N.O.V.A. 2, 9mm a dokonce i 5 her pro Mac přímo z Mac App Store! To vše a ještě mnohem více od Gameloftu na jejich blogu:

Gameloft výprodej

Od EA Games na vás čekají pecky jako Fifa 12, Dead Space, Battlefield, nové Trenches 2 a třeba i Reckless Racing. Od EA Games jsou ve výprodeji všechny jejich herní tituly, toto byla pouze mal část, takže pokud jste doteď nad nějakým váhali, už nemusíte!

EA Games výprodej

Pokud jste fanoušky hry Dungeon Hunter od Gameloftu, tak vás určitě potěší, že Dungeon Hunter 3 bude pro iOS zařízení k dispozici již zítra, 21. prosince 2011. Více informací včetně traileru naleznete na facebook stránce Gameloftu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Vánoční Apple reklama: Santa Claus má nového pomocníka - Siri

Následující článek

Apple: izraelský Anobit koupen za půl miliardy dolarů

Související články

Apple iPad 2: oficiální videa nového tabletu a krytu Smart Cover

Steve Jobs na poslední keynote, na kterou se můžete podívat na stránkách Apple, představil videa, které demonstrují výhody iPadu 2 a také nového krytu nazvaný Smart Cover. Jako třešnička na dortu bylo představeno také video trefně nazvané "iPad: Year One", které se poohlíží na rok 2010 z pohledu uživatelů iPadu. Apple tyto spoty umístíl na YouTube a my vám je samozřejmě přinášíme!