Vánoční výprodeje: EA Games a Gameloft hry za dvacku

Každoroční výprodeje velkých herních iOS studií EA Games a Gameloft jsou zde! Jste připraveni na obrovskou smršť her za pouhých dvacet korun?

Každoroční výprodeje velkých herních iOS studií EA Games a Gameloft jsou zde! Jste připraveni na obrovskou smršť her za pouhých dvacet korun?

I tento rok nám EA Games spolu s Gameloftem nadělují hry za 0,79€, což je pouhých 20 Kč!

Čekají na vás pecky jako Silent Ops, N.O.V.A. 2, 9mm a dokonce i 5 her pro Mac přímo z Mac App Store! To vše a ještě mnohem více od Gameloftu na jejich blogu:

Gameloft výprodej

Od EA Games na vás čekají pecky jako Fifa 12, Dead Space, Battlefield, nové Trenches 2 a třeba i Reckless Racing. Od EA Games jsou ve výprodeji všechny jejich herní tituly, toto byla pouze mal část, takže pokud jste doteď nad nějakým váhali, už nemusíte!

EA Games výprodej

Pokud jste fanoušky hry Dungeon Hunter od Gameloftu, tak vás určitě potěší, že Dungeon Hunter 3 bude pro iOS zařízení k dispozici již zítra, 21. prosince 2011. Více informací včetně traileru naleznete na facebook stránce Gameloftu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Vánoční Apple reklama: Santa Claus má nového pomocníka - Siri

Následující článek

Apple: izraelský Anobit koupen za půl miliardy dolarů

Související články

MacBook: dočkají se Apple notebooky integrovaného 3G modemu?

Bylo by to totiž více než logické. Dokáži si i tvrdit, že je s podivem, že Apple své MacBooky neosadil 3G modemy už dávno. Zejména u MacBook Air by byla tato změna více než vítaná. A právě u jmenovaných Airů přišel Apple s dotazníkem pro vybrané vlastníky tohoto přenosného počítače, zaměřeného zejména na používání 3G internetu na notebooku.