Vánoční Apple reklama: Santa Claus má nového pomocníka – Siri

Vánoce přichází a s nimi i nová reklama na iPhone 4S. V hlavní roli Santa Claus a Siri na iPhone 4S. Podívejte se, jak dokáže Siri usnadnit život i Santa Clausovi!

Vánoce přichází a s nimi i nová reklama na iPhone 4S. V hlavní roli Santa Claus a jeho Siri na iPhone 4S. Podívejte se, jak dokáže Siri usnadnit život i samotnému Santa Clausovi!

Na Apple Youtube kanálu se 18. prosince objevila nová reklama. Santa Claus v ní využívá hlasových funkcí Siri, jako třeba hledání určitého místa, zjištění počasí, upřesnění schůzek nebo přečtení SMS zprávy od “paní Clausové”.

Podle reklamy zřejmě dostane letos svůj dárek pod stromeček každý člověk na Zemi, jelikož má Santa Claus podle Siri naplánováno 3,7 miliardy schůzek.

Půl minutový televizní spot rozhodně stojí za zhlédnutí.

Podle dostupných informací patří jména použitá ve spotu lidem, kteří se na tvorbě reklamy pro Apple podíleli. Je to mnohem jednodušší, než zařizovat povolení od nějakých jiných lidí, aby se mohlo použít právě jejich jméno. A upřímně, kdo by nechtěl být v reklamě a ještě od Apple?

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Space Impact: port další Nokia hry, tentokrát špatný

Následující článek

Vánoční výprodeje: EA Games a Gameloft hry za dvacku

Související články

Apple: dvě nové televizní reklamy na AirPlay a FaceTime

Apple představil nové televizní reklamy, které tentokrát upozorňují na dvě zajímavé vychytávky iOS. Jednou je AirPlay, která umožňuje prezentovat hudbu, obrázky a video bezdrátově (více o AirPlay jsme psali zde). Ve druhé reklamě se Apple zaměřil na videohovory pomocí FaceTime. Podívejte se na obě vychytávky, které momentálně brázdí americké televizní stanice.