UniWar: tahová strategie zdarma po omezenou dobu!

UniWar obsahuje 3 různé rasy (Sapieno, Titan, Khralean) za které můžete válčit. Herních možností je opravdu hodně – kampaň, sólo hra nebo versus hra. Hrát můžete i online proti reálným soupeřům! Tahle vychytaná tahová strategie je nyní zdarma, proto stahujte, dokud nabídka ještě trvá!

UniWar obsahuje 3 různé rasy (Sapieno, Titan, Khralean) za které můžete válčit. Herních možností je opravdu hodně – kampaň, sólo hra nebo versus hra. Hrát můžete i online proti reálným soupeřům! Tahle vychytaná tahová strategie je nyní zdarma, proto stahujte, dokud nabídka ještě trvá!

Každá mise či mapa se skládá z políček, na kterých se tahy přesouváte se svými jednotkami. Po přesunu máte možnost zaútočit na protivníka, či jen zůstat takticky stát nebo se opravit a tak dále. Nejvýhodnější je začít s kampaní, kdy první mise vám vysvětlují, jak hru hrát, vlastnosti vašich jednotek a další rady. K herním informacím slouží stavový řádek nahoře na obrazovce.

Samotné ovládání hry je velice intuitivní, využívá perfektně dotykového displeje a můžete si vybrat , zda-li budete hrát s vaším iPhonem naležato či na stojato. Pokud se vám nechce čekat na celý nepřítelův tah, můžete ho tlačítkem urychlit.

Každý typ jednotky má své určité vlastnosti jako výdrž, síla a různé schopnosti – to vše zohledníte v boji, ve kterém je tím nejhlavnějším cílem zajmout všechny základny.

Grafika je hezká a stylová, mezi jednotkami vidíte jasné rozdíly a navíc jsou týmy odděleny barvami. Vychytané zvuky jednotek doprovází vibrace samotného iPhonu, takže si připadnte témeř jako na bojišti. 😀

Při online hraní můžete chatovat s protivníkem. Nejnovější verze hry podporuje push notifikace, což se hodí při online hraní, které nemusí být vždy tak rychle odehrané jako singleplayer hra.

UniWar se hodí ke hraní dlouhých bitev doma na gauči nebo jen tak do vlaku či do čekárny – výhodou je i to, že hra se dá ovládat i jednou rukou. Vzhledem k tomu, že je momentálně zdarma, nelze jinak než hru vřele doporučit!

153 comments
  1. ked uz uverejnujete clanky o produktoch na appstore, co keby ste dali aj url odkaz na stranku itunes store, nech je stiahnutie elegantnejsie? dakujem

    1. Odkaz najdeš VŽDY na konci článku v tučně zvýrazněném textu (u tohoto článku je odkaz ve slově “zdarma”).

  2. ked uz uverejnujete clanky o produktoch na appstore, co keby ste dali aj url odkaz na stranku itunes store, nech je stiahnutie elegantnejsie? dakujem

    1. Odkaz najdeš VŽDY na konci článku v tučně zvýrazněném textu (u tohoto článku je odkaz ve slově “zdarma”).

  3. Zajimalo by me, jestli by se nasli nejacu CZ / SK hraci hrajici tuto bezvadnou tahovku po netu. Ja mezi ne urcite patrim, tak mel by nekdo zajem dat at uz proti sobe nebo tymovku, muj nick ve hre je : ondrap

  4. Zajimalo by me, jestli by se nasli nejacu CZ / SK hraci hrajici tuto bezvadnou tahovku po netu. Ja mezi ne urcite patrim, tak mel by nekdo zajem dat at uz proti sobe nebo tymovku, muj nick ve hre je : ondrap

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Soutěž: vyhrajte 2 skvělé kryty Ultra-Case a More

Následující článek

Asteroid Shooter: sestřelte pár asteroidů při čekání na autobus

Související články

AppTips #9: velikonoční speciál

AppTips je seriál, ve kterém vám magazín iPhoneTips pravidelně servíruje ty nejzajímavější tipy na aplikace a hry z AppStore aktuálně zdarma nebo ve slevě! Majitelé všech iOS zařízení se tak mohou těšit na pravidelný přísun tipů pro svůj iPhone, iPad a iPod touch!

Opera mini: nový update, který přináší podporu pro iPad

Opera mini byl kdysi jedním z prvních alternativních prohlížečů operujícím na App Store. Je ovšem prvním a stále jediným, které nevyužívá jádro WebKit a místo toho využívá vykreslování stránek pomocí úplně jiné teorie, což přináší mnohem větší rychlost načítání či kompresi přenesených dat (zejména pro uživatele s FUP připojením). Problém Opery mini byl ovšem ve vzhledu stránek, které se několikrát úplně "rozpadly" a samotné pohyby na stránce byly "zasekané" a nebyly plynulé.

Tumblr: pohodlné blogování přímo z vašeho iPhone

O tumblr jste určitě již slyšeli a pokud ne, krátce vám tuto jedinečnou službu představím. Patří mezi služby blogovací podobně jako Posterous nebo Blogger. Může také sloužit pro mikroblogování a sdílení aktuálních informací. Možností jejího využití jsou velmi široké a v posledním roce je tumblr na vzestupu u nás i v zahraničí.