Turnaj v Train Conductor: Vyhlášení výsledků

Jak asi všichni víte, probíhala na našem webu soutěž o sluchátka iLuv v hodnotě 899,-. Byl to těžký boj. Pořadí se ze dne na den dost razantně měnilo, avšak výherce byl jen jediný a to Karel Sova alias krtec3k s 135 811 body. Na prvním místě byl již od Soboty a to mu naštěstí vydrželo.

Jak asi všichni víte, probíhala na našem webu turnaj o sluchátka iLuv. Pořadí se ze dne na den dost razantně měnilo, avšak výherce byl jen jediný a to Karel Sova alias krtec3k s 135 811 body. Na prvním místě byl již od soboty a to mu vydrželo do konce.

A jaká byla nejlepší taktika?

Hru jsem si stáhl asi den před Vaší soutěží a hodně mě chytla. Takže jsem si chvíli hrál, poté jsem si na iPhoneTips přečetl článek o soutěži, tak jsem si řekl, že to zkusím – hlavně kvůli tomu, že nové sluchátka potřebuji. Tak jsem se do toho pustil a hrál ji několik hodin. Každým dnem se zlepšoval a kontroloval score

ostatních..
A taktika? Vydržet hrát co nejdéle ve zrychlení. V dením módu si třeba zastavit jednu nebo dvě tratě, ale pořád to mít zrychlené. Tím se to dost ulehčilo. A noční mód? Ten hrát furt zrychleně a to ve dvou! Zjistil jsem to předposlední den, který jsem to hrál s přítelkyní a hodně sme se pobavili. 🙂
To je asi vše…
Děkuji celému Vašemu týmu a to nejen za soutěže, ale i za informace o Jablíčkách na Vašem webu.

Soutěže se účastnilo 150 hráčů, což je hezké číslo. Všem zůčastněným děkujeme a vítězi samozřejmě gratulujeme!

1. krtec3k – 135 811 bodů

2. Thomasek – 129 844 bodů

3. scotty2586 – 89 812 bodů

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Nový iPad: spekulace o 5 nových vylepšeních

Následující článek

NoMute: vraťte "Screen Rotation Lock" vašemu iPadu s iOS 4.2

Související články

iPhone 4: Jak e-shopy zareagovaly na ceny u operátorů

Pamatujete na první zprávy o prodeji iPhone 4 v českých e-shopech? Cena 18. srpna byla ve většině internetových obchodech vyšší než 19.500 Kč za 16GB a 22.500 Kč za 32GB model. iPhone 4 od těchto prodejců byl tzv. "šedý dovoz", což se promítlo do vyšší ceny. Zajímá vás, jak české obchody zareagovali po uveřejnění (o dost) nižších cen u operátorů?
Číst více

Zdánlivě dokonalé iTV Shows 2 pro iPhone a iPad

Seriály se díky internetu odstřihly od nutnosti vlastnit televizi a konkrétní kanál, což významným způsobem ovlivnilo nejen mediální svět, ale také procento těch, kteří seriálům podlehli. Bezpochyby mnozí takoví uvítají aplikaci, díky které lze mít o televizní produkci větší přehled.