Toobz Free: hra s “potrubím” pro iPhone

Pamatujete si stařičkou hru Pipe mania? Vaším úkolem bylo postavit potrubí tak, aby okruh byl uzavřený. Body získáváte za délku potrubí.

Remake této hry si nyní můžete vyzkoušet ve vašem iPhonu a rovnou prozradím, že vás tato hra nebude stát ani korunu!
Toobz Free, jak se tato hra jmenuje, je momentálně nejstahovanější free aplikace na App Store. Stojí za to ji vyzkoušet? Určitě!

Principem hry je postavit co nejdelší, nejvíce klikaté a hlavně uzavřené potrubí. Vtip je v tom, že “spojky” potrubí jsou generovány náhodně a především vás tlačí čas, který ubíhá především v posledních 10 vteřinách opravdu nelítostně.

Aby vás hra bavila co nejdéle, máte na výběr 2 módy hry a k tomu 4 obtížnosti. Princip je ale vždy stejný.

Toobz je jedna z nenáročných  a chytlavých her, které zabaví a za vyzkoušení nic nedáte.

Ke stažení zdarma na App Store.

Skoušeli jste hru? Jaký názor na tuto předělávku máte vy? Napište nám komentář pod článek.

[ad]

162 comments
  1. Aplikace se kupuji v App Store (od slova application). V Apple Store se kupuji Macy, iPody a prislusenstvi, nikoliv sw pro iPhone OS.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

NemusSync: synchronizace Google kalendáře

Následující článek

Nový iPhone v akci: První obrázky!

Související články

Zdarma: iPhone DVD Converter za $29 pro všechny FREE!

Pamatujete na akci firmy iSkySoft, která rozdávala zdarma iPhone Video Converter? Záhy potom, co tato akce skončila, začala nová a opět atraktivní akce na užitečný software pro převádění vašich DVD filmů do iPhone. Tento konverter stojí $29, ale vy ho do 9.8.2010 máte šanci získat zdarma a to jak pro Windows, tak pro Mac!

VLC Media Player: iPad už umí přehrávat AVI a MKV filmy!

Majitelé iPadů mají důvod k oslavě, protože byla vydána aplikace VLC Media Player. Jak jistě víte, doposud se filmy pro iPad musely konvertovat přes iTunes, což je dost nepohodlné. VLC ale bez potíží přehraje vaše avi a mkv soubory, takže už nebude problém do iPadu dostat jakékoliv filmy, seriály apod. Podívejte se na první video VLC Media Playeru na iPadu!