Tim Cook se sešel s papežem Františkem

Papež František měl soukromou schůzku s generálním ředitelem společnosti Apple Timem Cookem a to na evropském turné vedoucích společnosti Apple. Na Cookově turné se zatím neohlášeně zastavil ve Velké Británii, Německu a Itálii, kde mu byl udělen čestný titul. Nedávno navštívil Vatikán, kde měl audienci u papeže Františka.

Podle agentury Reuters byl Cook uveden na papežově denním seznamu posluchačů. Nicméně, stejně jako u jeho posledního publika v roce 2016, ani Vatikán, ani Apple nezveřejnily žádné podrobnosti o tom, o čem tito dva muži diskutovali.

Papež František varoval před nebezpečím stát se „otrokem svého mobilního telefonu“. V Google Hangoutu v roce 2015 také řekl, že neví, jak používat počítač.

Ve stejném roce jeho návštěva v New Yorku přiměla Apple, aby vydal upozornění pro kupující, že jejich předobjednané iPhone 6s mohou být zpožděny kvůli „dopravním omezením“.

Cook zatím svou návštěvu veřejně nekomentoval, ale neustále tweetoval o každé části svého dosavadního turné, včetně předchozí zastávky v Miláně.

Vystoupil také na Univerzitě Federica II v Neapoli, kde mu byl udělen čestný titul za mezinárodní management a inovace.

“Po celá staletí tato země přinesla průlomy v tolika důležitých oblastech,” řekl Cook v projevu. “Odvaha vzdorovat konvencím. Italští vědci, umělci, matematici a inženýři hnali lidstvo do budoucnosti.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Apple se připojil k projektu na zlepšení rozpoznávání řeči pro handicapované uživatele

Následující článek

Pokud chcete pracovat pro Apple, Tim Cook říká, že potřebujete čtyři vlastnosti

Související články
Číst více

Helikoptéra ovládaná iPhonem

Hry na iPhonu jsou skvělé, je možné je hrát do omrzení, ovšem stále to není ono, stále je to jen jako. Opravdový prožitek může změnit skvělá hračka, kterou je RC helikoptéra na ovládání skrze iPhony, iPody a iPady.