iPhone 4S: tři nové TV reklamy o Siri, 8Mpx fotoaparátu a iCloud

Apple před deseti dny vyrukoval s prvním televizním spotem na iPhone 4S, už dnes ale známe další tři televizní reklamy, které se objeví na televizních obrazovkách. Pojďme se podívat na novou reklamu o iCloud, 8Mpx fotoaparátu a osobní asistence Siri.

Apple před deseti dny vyrukoval s prvním televizním spotem na iPhone 4S, už dnes ale známe další tři televizní reklamy, které se objeví na televizních obrazovkách. Pojďme se podívat na novou reklamu o iCloud, 8Mpx  fotoaparátu a osobní asistence Siri.

Siri

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5ba0tZ_P5cg[/youtube]

Camera

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vSAje0EgYjY&feature=player_embedded[/youtube]

iCloud

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=86LxStLXrf4[/youtube]

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Jaws Revenge: oficiální hra Čelistí

Následující článek

Farm Mania 2 HD: farmářská hra na dlouhé zimní večery

Související články

App Store: Meta 10 miliard stažení překonána!

Včerejším dnem byla překonána magická hranice 10 miliard stáhnutí z App Store. Když se podíváme do historie, přesněji do roku 2008, kdy App Store startovalo spolu se startem iPhone 3G, nikdo určitě nečekal, že se po 3 letech dočkáme tak vysokého čísla. Přes milníky v podobě 3 miliard (leden 2010), dále 5 miliard stáhnutí (léto 2010) je toto číslo i překvapující vůči době, kdy bylo zbylých 5 miliard překonáno. Jedná se totiž o přibližně půl roku, což je i přes velký úspěch iPadu či iPhone 4, řekněme, šokující.