Super Snake HD: pixelový had urazil dlouhou cestu

Super Snake HD je moderní odpověď na dřívější klasické mobilní hry, které bavili milióny fanoušků. Tento had v tomto trendu pokračuje.

Super Snake HD je moderní odpověď na dřívější klasické mobilní hry, které bavili milióny fanoušků. Tento had v tomto trendu pokračuje.

Hra je hezčí, barevnější a je plně přizpůsobená dotykové obrazovce. Stačí jen ťuknout na obrazovku a had svou hlavu otočí o 90 stupňů za Vaším prstem. Pro ty, kteří raději vidí celou obrazovku, obsahuje hra dvě šipky, s kterým lze hada pohodlně ovládat.

K dispozici jsou čtyři herní světy, které dohromady obsahují 80 úrovní a kopu zábavy. Levely se liší svým zaměřením (v jednom budete požírat vejce, v dalších kuřata a kdo ví co ještě), co je však ve všech úrovních stejné jsou tři hvězdy, které můžete vzít. Ty pak fungují na principu životů (když se například kousnete do ocasu, ubere se Vám hvězda.) počet zbývajících hvězd po dokončení úrovně znamená celkové ohodnocení daného levelu.

K dispozici je též mód pro dva hráče. Hráči soutěží proti sobě, každý má ovládací plochu na jedné straně zařízení a je to vážně zábava. V multiplayeru je mnoho možností a návrhů úrovní, které si můžete s kamarádem zahrát, takže nudit se určitě nebudete.

Hra mě zaujala svou příjemnou grafikou a ovládáním, potěšil i kvalitní multiplayer, takže hře dávám 80% a hrál jsem ji ve verzi 2.0.0.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2N1rSwxDJZo[/youtube]

Super Snake HD – 0.79€ – Appstore

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Boost 2: netradiční závod nejen s časem

Následující článek

Protoxide: Death Race - nepropracovaná sci-fi závodní hra

Související články