Song Mix: zjistěte, kolik písní dokážete poznat

Nejenom, že vaše hudební znalosti Song Mix pořádně procvičí, ale třeba díky němu objevíte novou hudbu nebo narazíte na píseň, na kterou jste už zapomněli.

Nejenom, že vaše hudební znalosti Song Mix pořádně procvičí, ale třeba díky němu objevíte nějakou novou hudbu nebo narazíte na píseň, na kterou jste už dávno zapomněli.

Když aplikaci otevřete, budete mít dostupný pouze jeden typ hry – “Time Attack”, ten je zdarma. Stejně tak máte zdarma dva žánry – pop a house. Pokud si však zakoupíte v aplikaci verzi Pro za 0,79 Eur, dostanete dalších žánrů deset (Rock, Blues, Soul, Hip Hop, Indie, RnB, Oldies, Disco, Reggae a Jazz) a k tomu další dva módy (Arcade a Song Attack). Vývojáři také pracují na nové verzi, která přinese další žánry.

Princip módu Time Attack je jednoduchý. Song Mix vám začne pouštět známou píseň a dá vám na výběr ze 4 umělců (kapel). Pokud odpovíte správně, dostanete nejvyšší počet bodů, plus dostáváte body za rychlost. Pokud se spletete, Song Mix vás penalizuje odebráním pěti vteřin z časového limitu. Ten je 3 minuty, během nichž se snažíte uhádnout co nejvíce umělců.

Song Mix také během toho, co hrajete, umožňuje kliknout na ikonu hvězdy (vpravo dole), čímž si právě hrající píseň dáte do oblíbených, díky čemuž můžete objevit spoustu nové hudby. Poté, co odpovíte na otázku, se nahoře vlevo ukáže interpret spolu s názvem písně (šikovné, když interpreta neuhodnete). Poté, co limit vyprší, zobrazí se vám kompletní seznam písní, které vám během hry hrály. Song Mix je provázán s iTunes, takže každá s písní má 30 sekundovou ukázku spolu s tlačítkem Koupit, které vás přesune přímo do elektronického obchodu.

A jak vypadají další dva módy? Mód Arcade je principem stejný, jen nemáte časový limit, místo něj máte 3 životy. Každý vám je odebrán za špatnou odpověď. V módu Song Attack vám vybere Song Mix 20 písní a vy se snažíte všechny uhádnout. Na každou píseň zde máte jen jeden pokus.

[vimeo]http://vimeo.com/32148572[/vimeo]

Song Mix také podporuje Game Center, kde se můžete snažit být první v různých žebříčcích nebo obdržet achievementy. Svoje rekordy můžete také publikovat na Twitter a Facebook.

Pokud vás baví poslouchání hudby, kvízové hry nebo se chcete zabavit, s aplikací Song Mix nemůžete šlápnout vedle.

Song Mix – zdarma (Pro 0,79 Eur – InApp purchase),  Verze Pro přináší další žánry a další dva módy

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Virtual City Playground: mít na starost celé město není žádná hračka

Následující článek

Fix-it-up: zvládnete utáhnout rozjetý autoservis?

Související články
Číst více

Představení 5 kvalitních objektivů pro iPhone

Milovníci focení velmi dobře vědí, že když chtějí vytvořit pěknou fotografii, tak jim k tomu nestačí pouze kvalitní CCD čip, ale také dobrá optika. Majitelé iPhonů mají nyní možnost investovat do objektivů pro jejich telefony. My si ukážeme pět objektivů, které v dané cenové kategorii patří k těm nejlepším na trhu.

Footballz!: nová arkáda v AppStore priamo zo Slovenska

Slovenská spoločnosť Inlogic Software vstúpila do AppStore-u s debutovou aplikáciou Radio player (Czech Republic, Slovakia,...), ktorá je, dá sa povedať, úspešná. Množstvo z dostupných rádií sa prebojovalo na prvé priečky AppStore-u v danej krajine, Česko a Slovensko nevynímajúc. Na tento úspech by chceli naviazať aj ich prvou hrou pre platformu iPhone s názvom Footballz! Ide o jednoduchú arkádovú hru, ktorá však má niečo do seba...