Letní festivaly 2011: mějte přehled ve všech prázdninových akcích

Vyznat se ve všech hudebních festivalech v období prázdnin není lehké, naštěstí ale existuje aplikace pro iPhone, která vám s tím pomůže.

Vyznat se ve všech hudebních festivalech v období prázdnin není lehké, naštěstí ale existuje aplikace pro iPhone, která vám s tím pomůže.

Aplikace obsahuje data o téměř 40 akcích, z nichž má každá svůj profil nabitý těmi nejdůležitějšími informacemi. U každé z ní není problém najít lokaci, datum konání (přičemž přímo z aplikace lze snadno přidat událost do kalendáře), krátký popis a další detaily jako například informace o dopravě, odkaz ke koupi vstupenek nebo třeba na stránku akce na Facebooku. Snadno lze také zjistit počasí v místě konání, což je určitě příjemná přidaná hodnota, i když není problém kontrolovat ho skrze systémovou aplikaci.

O návštěvě festivalu samozřejmě rozhoduje hlavně lineup, i ten samozřejmě aplikace nabízí k prohlédnutí a to přehledně rozdělený na jednotlivé dny a stage. U některých umělců je také možné přečíst si jejich stručnou charakteristiku, kouknout na klipy na YouTube, či třeba zjistit na jakých dalších akcích budou.

Není také problém zobrazit si místo konání na mapě, což lze nejen pro jednotlivé festivaly, ale také hromadně pro všechny najednou.

Chybí ovšem možnost přidat si kapely, které nechcete propásnout do vybraných a třeba i mít možnost nechat se upozornit prostřednictvím push notifikace před začátkem. Dalo by se to sice jednoduše obejít například přidáním kapely z lineupu do kalendáře, bohužel ani takto jednoduše to aplikace neumožňuje. To je ovšem nic proti tomu, že nelze vůbec prohledávat kapely, vyhledávání sice v aplikaci je, funguje ovšem pouze v rámci akcí, jestli se k nám tedy konkrétní kapela dostane si tak budete stále muset zjišťovat mimo aplikaci. Škoda je také ne zcela dokonalého rozhraní.

Aplikaci Letní festivaly 2011 rozhodně ocení všichni návštěvníci festivalů, kteří se nechtějí ztratit v množství akcí a kapel. 20 korun navíc není tak moc (a i v ceně vstupenek se těch pár drobných ztratí) za možnost rychle a jednoduše zjistit důležité informace včetně počasí. Vše potřebné zkrátka aplikace nabízí pěkně na jednom místě, i když je samozřejmě pár detailů, které by se daly vylepšit.

Letní festivaly 2011 – 0,79 € – App Store

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

HP TouchPad: první pohled na tablet s webOS

Následující článek

Tiny Tower: postavte si svůj vlastní retro mrakodrap až do nebes

Související články