Dvojrecenze: Chop Chop Tennis & Chop Chop Runner

Povedená série Chop Chop přichází s velkou slevou a to konkrétně u titulu Chop Chop Tennis.

Povedená série Chop Chop přichází s velkou slevou a to konkrétně u titulu Chop Chop Tennis. Nejrozsáhlejší hru a to Chop Chop Ninja jsme již recenzovali. Dnes se mrkneme na povedený tenis a abychom uzavřeli celou dosavadní sérii, představíme i na hříčku Runner.

Chop Chop Tennis

Pokud jste někdy zkoušeli hrát tenis na Nintendo Wii, tato hra vám ho velmi připomene. Roztomilé postavičky, ovládání, to vše je velmi podobné. Váš hráč se pohybuje sám, na vás je provedení precizního úderu na stranu soupeře. Můžete tvrdě odpálit míček nebo použít klasický lob k překvapení soupeře, to vše za pomocí vašeho prstu a správného provedení švihu na displeji. Na výběr máte ze sedmi hráčů, kteří se liší pouze vzhledem a pěti dále pěti tenisovými kurty. Hrát můžete klasický zápas nebo i dvojhru. Nechybí praktický trénink, ve kterém se strefujete do terče a to buď o zeď, pomocí vystřelování míčků nebo klasicky na kurtu. Zahrát si můžete i jeden ze tří turnajů.
Nejlepší zprávou nakonec je, že je po omezen

ou dobu zdarma, proto neváhejte a stahujte, tenis je velmi povedený a moc dobrých tenisů na iPhone není.

Moje hodnocení: 4/5

Chop Chop Tennis –  dočasně zdarma – AppStore link


Chop Chop Runner

Runner je ve stylu největší hry z této série Chop Chop Ninja. Hrajete za hlavního hrdinu – malého Ninju. Tentokrát tu není žádný příběh o záchraně zakleté princezny, vaším úkolem je pouze doběhnout co nejdál. Čím dále doběhnete, tím máte více bodů a lepší záverečné hodnocení ve formě známky. Hru bych nejvíce přirovnal například ke hře Action Hero od Donut Games, která je ale narozdíl od Chop Chop Runnera stále zdarma.
Hru ovládáte stejně jako Ninju, tudíž žádné joysticky se nekonají, ovládáte pouze pohyby vašeho prstu, podobně je to vyřešeno i u Action Hero. Hra vás zabaví pouze na chvíli nebo po nějaké době kdy dostanete chuť si zaběhat, prostě taková krátká oddechovka. Jak už jsem ale zmínil: Action Hero je stále zdarma, Chop Chop Runner nyní stáhnete za 0,79€. Pokud máte ale malého Ninju rádi, dvacka za jeho menší dobrodružství není tak závratná suma.

Moje hodnocení: 3/5

Chop Chop Runner – 0,79€ – AppStore link


Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Velký výprodej: Top hry od Gameloft a EA za 0,79€

Následující článek

iPhone 4: nestabilní signál a flekatý displej není problém!

Související články