Slevomat: nová aplikace pro hromadné nakupování

Slevových serverů je u nás v dnešní době mnoho, jedním z prvních (ne-li úplně první) byl však Slevomat. Nad konkurenci se nyní vyhoupl s vlastní iPhone aplikací umožňující nákup přímo z mobilu.

Slevových serverů je u nás v dnešní době mnoho, jedním z prvních (ne-li úplně první) byl však Slevomat. Nad konkurenci se nyní vyhoupl s vlastní iPhone aplikací umožňující nákup přímo z mobilu.


Aplikaci udělalo na zakázku české vývojářské studio Tapmates známé například aplikací Cookmate, kterou jsme již dříve recenzovali. Grafické rozhraní mají v Tapmates skvěle zvládnuté, Slevomat tedy není výjimkou, grafika je opravdu povedená.
Po spuštění vás rovnou přivítá aktuální nabídka slev s krátkým popiskem a časem, kdy akce končí. Není samozřejmě problém zobrazit si celý popisek slevy, který je přeformátovaný pro displej iPhonu. Aplikace si ze serveru stahuje pouze data, formátování tedy probíhá v iPhonu. Web tedy není vůbec potřeba navštěvovat, vše je skvěle přizpůsobeno pro iPhone i grafickému rozhraní aplikace.

Zaujme-li vás nabízená sleva, není problém ji hned koupit. Stačí zadat mail a zvolit, kolikrát ji chcete. Prozatím je možné platit pouze převodem, přičemž vám budou potřebné údaje zaslány na mail.
V budoucnu by pak podle informací serveru TyInternety.cz měla přibýt i možnost platit kartou, bude tedy možné slevu ihned zaplatit a již jen počkat, až voucher přijde na zadaný mail.

Pokud slevu kupovat nechcete, ale víte, že by někoho mohla zaujmout, můžete ji také přímo z aplikace rovnou sdílet mailem nebo na Facebooku.

Českých projektů, které mají skvělou aplikaci i pro iPhone není mnoho, Slevomat tedy vítám s otevřenou náručí, čas od času zde totiž lze narazit na opravdu zajímavou nabídku a aplikace pro iPhone je skvělé řešení, díky kterému nemusíte používat standardní web. Aplikaci Slevomat najdete zdarma na App Store, v blízké době by pak měla přibýt i zmíněná možnost platby kartou, která z aplikace udělá nenahraditelného pomocníka při nákupu na Slevomatu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad 2: výroba v únoru, prodej v dubnu? (Anketa)

Následující článek

Dialvetica Contacts: seznam kontaktů s dokonalým prohledáváním

Související články