Slevomat: nová aplikace pro hromadné nakupování

Slevových serverů je u nás v dnešní době mnoho, jedním z prvních (ne-li úplně první) byl však Slevomat. Nad konkurenci se nyní vyhoupl s vlastní iPhone aplikací umožňující nákup přímo z mobilu.

Slevových serverů je u nás v dnešní době mnoho, jedním z prvních (ne-li úplně první) byl však Slevomat. Nad konkurenci se nyní vyhoupl s vlastní iPhone aplikací umožňující nákup přímo z mobilu.


Aplikaci udělalo na zakázku české vývojářské studio Tapmates známé například aplikací Cookmate, kterou jsme již dříve recenzovali. Grafické rozhraní mají v Tapmates skvěle zvládnuté, Slevomat tedy není výjimkou, grafika je opravdu povedená.
Po spuštění vás rovnou přivítá aktuální nabídka slev s krátkým popiskem a časem, kdy akce končí. Není samozřejmě problém zobrazit si celý popisek slevy, který je přeformátovaný pro displej iPhonu. Aplikace si ze serveru stahuje pouze data, formátování tedy probíhá v iPhonu. Web tedy není vůbec potřeba navštěvovat, vše je skvěle přizpůsobeno pro iPhone i grafickému rozhraní aplikace.

Zaujme-li vás nabízená sleva, není problém ji hned koupit. Stačí zadat mail a zvolit, kolikrát ji chcete. Prozatím je možné platit pouze převodem, přičemž vám budou potřebné údaje zaslány na mail.
V budoucnu by pak podle informací serveru TyInternety.cz měla přibýt i možnost platit kartou, bude tedy možné slevu ihned zaplatit a již jen počkat, až voucher přijde na zadaný mail.

Pokud slevu kupovat nechcete, ale víte, že by někoho mohla zaujmout, můžete ji také přímo z aplikace rovnou sdílet mailem nebo na Facebooku.

Českých projektů, které mají skvělou aplikaci i pro iPhone není mnoho, Slevomat tedy vítám s otevřenou náručí, čas od času zde totiž lze narazit na opravdu zajímavou nabídku a aplikace pro iPhone je skvělé řešení, díky kterému nemusíte používat standardní web. Aplikaci Slevomat najdete zdarma na App Store, v blízké době by pak měla přibýt i zmíněná možnost platby kartou, která z aplikace udělá nenahraditelného pomocníka při nákupu na Slevomatu.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad 2: výroba v únoru, prodej v dubnu? (Anketa)

Následující článek

Dialvetica Contacts: seznam kontaktů s dokonalým prohledáváním

Související články

Nuu Mini Key: Hardwarová klávesnice pro iPhone 4

Na berlínském veletrhu IFA byla představena zajímavá QWERTY klávesnice pro iPhone 4, kterou chce výrobce uvést na trh ještě do konce roku pod názvem Nuu Mini Key za cenu pohybující se okolo 60 USD (zhruba 1 150 Kč). Koukněte na fotky tohoto zajímavého gadgetu.