iPad 2: výroba v únoru, prodej v dubnu? (Anketa)

Podle serveru DigiTimes, který má své zdroje u výrobců komponentů, by měl nový jablečný tablet jít do velkovýroby příští rok na konci února. K prodeji by měl být připraven v dubnu.

Podle serveru DigiTimes, který má své zdroje u výrobců komponentů, by měl nový jablečný tablet jít do velkovýroby příští rok  na konci února. K prodeji by měl být připraven v dubnu.

Apple měl původně poslat iPad 2 do výroby v lednu, ale kvůli testováni firmwaru má vše začít již ve zmiňovaném únoru.

Apple zatím samozřejmě mlčí a žádné oficiální vyjádření o startu prodeje nebo nových vlastnostech nevypustil. Již však dříve jsme psali o spekulacích, které řešily co nový iPad bude umět.
Očekává se lepší displej, gyroskop, USB konektor, nižší hmotnost a FaceTime kamerka. Není ani pochyb o tom, že se zlepší výkon a parametry iPadu, čili rychlejší procesor nebo větší RAM. To vše se pravděpodobně dozvíme v nejbližších týdnech.

Zdroj: DigiTimes


Které čtvrtletí bude podle vás uvedený iPad 2?

Výsledky ankety

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Mac AppStore: dříve než se čekalo?

Následující článek

Slevomat: nová aplikace pro hromadné nakupování

Související články

Přechod na OS X: jaké aplikace rozhodně neminout (1. část)

Vzhledem k tomu, že přibližně za měsíc by měla vyjít nová verze OS X (dříve Mac OS X) pojmenovaná Lion, jsme se rozhodli vám přinést aplikace, které byste na OS X rozhodně neměli minout. Navíc jsme se rozhodli vycházet již z nové verze, Lionu, která je již v dnešní testovací verzi velmi stabilní a přináší několik novinek, které by jinak, pokud by jsme na tento systém pohlíželi ze Snow Leopardu, nebyly tak aktuální.