Shlédněte evoluci Apple AirPods v sérii CT skenů

Když si pořídíte sluchátka od Applu, vidíte jen, jak vypadají z vnější strany. Jak ovšem vypadají uvnitř? Sbírka podrobných CT skenů většiny modelů AirPods odhaluje vývoj designu Apple v krásných barvách. Nejnovější AirPods 3 od společnosti Apple mají silnou podobnost s AirPods Pro – ale ještě více, než se zdá na povrchu. V rámci série CT skenů populární spotřební elektroniky byla vytvořena nová kolekce ukazující vnitřky AirPods, AirPods Pro a AirPods 3.

Dokonalé detaily sluchátek

“Když se podíváme dovnitř, pochopíme, proč byla jejich výroba tak náročná.” říká stránka „Scan of the Month“ původních AirPods. “V oblasti za reproduktorem je shluk neohebné elektroniky. Při konstrukci by se origamista červenal.”

Každý návrh AirPodu je nejprve zobrazen jako plnobarevná fotografie, poté jako pohyblivý, rolovací 3D sken, který zobrazuje všechny komponenty ve falešných barvách, aby je bylo možné odlišit. Přejděte na web https://scanofthemonth.com/ a shlédněte detailní podobu jednotlivých modelů.

„Dva roky po AirPods Pro přichází třetí generace AirPods,“ pokračuje stránka. “Nejsou uváděny na trh jako ‘profi’, ale rozhodně vypadají jako součást. Vyvolejte diskuzi o to, co je lepší.”

Stránka zobrazuje pouze sken za aktuální měsíc bez možnosti vytváření záložek nebo hledání předchozích kolekcí. Není ani jasné, kdy v měsíci se stránka aktualizuje, takže se nezapomeňte podívat na skeny, dokud jsou stále online.

Předchozí článek

Jaká je filozofie designu řemínků Apple Watch?

Následující článek

Apple AR headset váží méně než půl kilogramu

Související články