[Rychlovka]: Víme, kdy se budou v ČR prodávat nové iPhony.

Česká Republika ani Slovensko se nikdy v první vlně prodejů iPhonů neobjevily. Apple produkty se u nás prodávaly vždy až ve druhé nebo ve třetí vlně (Výjimkou jsou Apple Watch, jež se snad do ČR dostanou do konce roku, možná si budeme muset počkat až na druhou generaci. Kdy se však budou prodávat nejnovější iPhony? Druhá vlna, která bude vypuštěna 9. října (za 8 dní) se bude týkat ČR, SR a dalších 40 zemí světa, takže například Polsko, nebo Rakousko. Od začátku týdne si navíc již o novém iPhonu můžete přečíst česky na oficiálních stránkách. Kdo bude kupovat českou distribuci? Nebo jste si snad už iPhony koupili v Německu? Já koupi iPhonu 6 s přívlastkem S zatím neplánuji.

Předchozí článek

Je na čase pořídit nové příslušenství

Následující článek

Dnes to jsou čtyři roky od smrti Steva Jobse.

Související články

Apple v ČR: Ceny padají, blýská se na lepší časy?

Počítače a Macbooky od Apple jsou v ČR bohužel známe jako "ty dražší" produkty. Jak to tak ale vypadá, blýská se na lepší časy a i my v ČR se přiblížíme cenám v USA, které jsou pochopitelně o dost nižší, než dosavadní ceny v ČR. Na český trh vstupuje další oficiální distributor, firma AT Computers, díky kterému se ceny sníží i o několik tisíc. Koukněte na konkrétní změny cen!

Apple Bumper: kryty zdarma prozatím nedostupné

Slova Steva Jobse "Okay — we’ll give you a free case" zafungovala jako magické zaklínadlo a během chvíle přišlo to, co všichni víceméně očekávali. Bumpery obaly prozatím došly a jsou momentálně nedostupné. Pokud se mrknete na stránky Apple Store a najdete zde objednávku Bumper obalu, u každé barvy uvidíte tu samou poznámku: Ships Currently Unavailable.