Rychlost iPhone 3G: Steve Jobs potvrdil update iOS, přijde brzy

To, že rychlost iPhone 3G s iOS 4 není ideální, je evidentní. Značné zpomalení systému zaznamenal prakticky každý, což rozhodně není nic příjemného. Na problémy s výkonem si pravděpodobně stěžuje dost lidí nejen na support Apple, ale také na soukromý mail Steva Jobse. Na jeden takový e-mail se rozhodl Jobs reagovat a odepsal jednoduše “Softwarový update příjde brzy”.

To, že rychlost iPhone 3G s iOS 4 není ideální, je evidentní. Značné zpomalení systému zaznamenal prakticky každý, což rozhodně není nic příjemného. Na problémy s výkonem si pravděpodobně stěžuje dost lidí nejen na support Apple, ale také na soukromý mail Steva Jobse. Na jeden takový e-mail se rozhodl Jobs reagovat a odepsal jednoduše “Softwarový update příjde brzy”. Kompletní přepis korespondence vám samozřejmě přinášíme.

O výkonu modelu 3G se dokonce na YouTube objevila parodie, kterou si můžete prohlédnout v úvodu. Pokud by ale vyšel opravný update, iPhone 3G by byl stále dobrým smartphone, který navíc seženete poměrně levně.

Originální znění e-mailového dotazu:

Dotaz:

I’ve waited patiently through 4.0.1 and 4.0.2, looking for a fix that will make my phone work again. I’ve read the forums that advise me to jailbreak my phone or use some other method so I can downgrade back to a version of iPhone 3, however I’m not prepared to use a method that is not supported by Apple.

Odpověď Steva Jobse:

Software update coming soon.

Sent from my iPhone

Google Translate

iPhone 3GZahraniční zdroje spekulují, že nový software bude označen iOS 4.1, nikoliv 4.0.x.  Pravděpodobně půjde o masivnější zásah do systému, tak se to dá očekávat.

O problémech s rychlostí iPhone 3G vás budeme samozřejmě informovat.

12 comments
  1. ja osobne som nemal a ani nemam ziadne problemy s mojim iPhonom 3G pri prechode na iOS 4. Kazdopadne som zvedavy co prinesie novy firmware:)

  2. ja citim sekanie/spomalenia na iOS4 jedine ked mam zapnute wifi…inak som spokojny…amíci by si mali precistit ajfouna od zbytocnych hier a blbosti a vsetko by im ficalo normal…

  3. Moj iPhone 3G je zatial to najpomalsie co som kedy mal a celkom to zamrzi, ked clovek prejde z 3GS ako medzi stanica k iP4… Internet a nacitanie stranok ci wifi alebo 3G je katadtrofa a otvorenie sms je hotove utrpenie…

  4. Me to pripada jako nejaky problem s cashovanim programu. Pokud neco otviram poprve, nebo po delsi dobre, tak to trva desne dlouho (sms, settings, camera…), ale napodruhy uz se to otevre temer ihned. No ale uprimne – od te verze 4.0x jsem cekal mnohem vic. Urcite bych se bez ni obesel.

  5. Prave naopak – rychlejsi znovuspusteni aplikace je vysledek spravneho cachovani knihoven a aplikaci v pameti. Nicmene verze 4.0.x neuspokojuje ani mne…

  6. ja citim spomalenie, napriklad, spustanie ipodu, nastaveni, alebo fotoaparatu, je aj o niekolko sekund pomalsie, dalej, safari pomalsie ako na 3.1.3 + celkoví pohyb po IP sa mi zda pomalsi.

  7. Já jsem kvůli iOS 4.x.x “musel” prodat svoje 3Géčko, protože ta rychlost byla něco strašného…kdoví, jestli to nebyl marketingový tah, aby uživetelé přešli z 3G na iPhone 4 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

DVD to iPad Converter: software v hodnotě $30 zdarma ke stažení!

Následující článek

Monster Dash: parádní skákačka pro závisláky

Související články