DVD to iPad Converter: software v hodnotě $30 zdarma ke stažení!

Patříte mezi ty šťastné, kteří vlastní iPad a chcete převést své DVD filmy přímo pro iPad? Máme pro vás skvělou zprávu! Díky omezené nabídce firmy Daniusoft můžete získat software na převádění DVD do iPadu zdarma! Jediné, co musíte udělat pro to, aby jste získali software v hodnotě $29.95, je stát se fanouškem na Facebooku. Slušná nabídka, co říkáte?

Patříte mezi ty šťastné, kteří vlastní iPad a chcete převést své DVD filmy? Máme pro vás skvělou zprávu! Díky omezené nabídce firmy Daniusoft můžete získat software na převádění DVD do iPadu zdarma! Jediné, co musíte udělat pro to, aby jste získali software v hodnotě $29.95, je stát se fanouškem na Facebooku. Slušná nabídka, co říkáte?

DVD to iPad převaděč

Výhoda tohoto software je bezesporu funkcionalita jak na Windows, tak Mac. Co musíte udělat proto, aby jste získali DVD to iPad Converter?

  1. Staňte se fanouškem Daniusoft na Facebooku.
  2. Zvol si svůj operační systém (Win, nebo Mac), vyplň své osobní údaje a především správný e-mail, na který ti přijde registrační klíč.
  3. Zkontroluj svou e-mailovou schránku, stáhni si software a aktivuj ho.

Akce trvá do 31.8.2010, proto neváhejte!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bílý iPhone 4: očekávaný bíly model na videu, jak se vám líbí?

Následující článek

Rychlost iPhone 3G: Steve Jobs potvrdil update iOS, přijde brzy

Související články

VLC Media Player: iPad už umí přehrávat AVI a MKV filmy!

Majitelé iPadů mají důvod k oslavě, protože byla vydána aplikace VLC Media Player. Jak jistě víte, doposud se filmy pro iPad musely konvertovat přes iTunes, což je dost nepohodlné. VLC ale bez potíží přehraje vaše avi a mkv soubory, takže už nebude problém do iPadu dostat jakékoliv filmy, seriály apod. Podívejte se na první video VLC Media Playeru na iPadu!

Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror's Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku "koupit" si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.