Paper Toss: nudíte se v práci?

Dnes vám představím hru, která dlouhou dobu vládla top free aplikacím v App store. Nápad opravdu  jednoduchý – házení zmuchlaného papíru na koš.

Paper Toss si nehraje na kdovíjak propracovanou hru, jde čistě o zábavu. Čekají na vás 3 obtížnosti, které se liší ve vzdálenosti cíle (koše). Vtip je v tom, že papírovou kouli vám “odfoukává” ventilátor a proto musíte házet vždy “proti větru”. Ano, to je celé…

paper_toss_2

Autoři této hry vsadili na jednoduchost ovládání, jasný cíl hry a rychlost hry. Aplikace se spouští do několika vteřin a tak vám může zkrátit chvíli kdekoliv a kdykoliv což je určitě plus. Smysl pro humor grafikům této hry rozhodně nechyběl. Na obrázcích ze hry si můžete všimnout na pozadí PC s Windows XP.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=St7Chh8zCjI[/youtube]

Paper Toss je jednoduchá hra, která vás na chvíli rozhodně chytne. Nejspíš ji nebudete mít na první stránce ve vašem iPhonu, ale přesto ji vyzkoušejte, už jen proto, že je gratis na App store.

p.s.: Pokud chcete, vyzkoušejte podobnou flashovou hru zde.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Hry: nejlepší zlevněné hry z App store

Následující článek

LockBox: manažer hesel pro iPhone zdarma

Související články

Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror's Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku "koupit" si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.