Real Racing 2: Největší závodní pecka se dočkala pokračování! (aktualizace)

Ve Středu 15.12.2010 v 19:00 byla vypuštěna do světa jedna z nejočekávanějších her roku 2010 – Real Racing 2! Nejdříve hra byla dostupná na Novém Zélandě, potom hodinu před půlnocí se objevila v USA a nakonec (o půlnoci) se dostala i do Evropy a taky do České a Slovenské republiky. Přečtěte si recenzi této herní novinky, kterou bude milovat každý motoristický fanoušek!

Ve Středu 15.12.2010 v 19:00 byla vypuštěna do světa jedna z nejočekávanějších her roku 2010 – Real Racing 2! Hra byla nejdříve dostupná na Novém Zélandě, potom hodinu před půlnocí se objevila v USA a nakonec (o půlnoci) se dostala i do Evropy a taky do České a Slovenské republiky. Přečtěte si recenzi této herní novinky, kterou bude milovat každý motoristický fanoušek!

Firemint zase jednou udělal díru do světa. Hrou, která má všechno.

 • Výborné ovládání
 • skvělou AI soupeřů
 • reálné poškození vozidel
 • 30 licencovaných vozidel od existujících společností
 • závody proti 16-ti soupeřům (OFFLINE tak i ONLINE)
 • 15 reálných okruhů z celého světa
 • 40 mil pro vaši jízdu.

Je to revoluce


Je to hra na pokraji Arkády a Simulace, kterou byste nejradši rozdupali a už ji nikdy neviděli a přesto je to hra, co si získá vaše srdce, oči, prsty a čas. Je to prostě a jednoduše Real Racing 2!

A teď ke hře


Na výběr máte ze tří herních módů:

 • Carrer  – Kariéra s pěti soutěžemi (každá po 5 – 6 závodech)
 • Quick Race – Máte chuť si jen tak rychle zazávodit? Tento mód je právě pro vás!
 • Time Trial – Závody na čas (s “duchem” znázorňující vaši nejlepší jízdu)

Carrer

– Klasická kariéra. Začínáte od nuly a musíte se vypracovat na ostříleného jezdce. První závod na 99% nevyhrajete, ale po tuningu to jde jako po másle. Kupujete si různá auta a vylepšení pro ně. Třeba nový výfuk pro vyšší akceleraci apod.

Podmódy v kariéře

Duel – Dvě stejná auta, stejně “vytuněná”  závodí na stejné trati. První vyhrává (závod na jedno kolo).

16-ti místný závod – Startujete poslední a účelem je (nečekaně) dostat se na první pozici. Pokud se vám to nepodaří, nebojte se, každé místo dokonce i to poslední získá finanční odměnu a jistou reputaci (reputaci dostanete pokud se umístíte na 8. a vyšším místě).

-Time race – Překonáte časový/rychlostní rekord trati?

Exige Elimination – Závod na 4 kola se 4 soutěžícími každé kolo poslední vypadne. Zůstává jen ten 1.

Real Racing 2 v číslech


2,000,000 – tolik dolarů vrazil Firemint do vývoje této herní pecky

250,000 – Počet stažení na US AppStore za 15 minut od uvedení na trh

30 – licencovaných aut od nejznámějších společností světa

600 – Velikost hry v MB

398 – nejvyšší rychlost jakou můžete dosáhnout (teoreticky)

7,99 -Cena v Eurech na českém AppStore

Herní HUD

Ve hře se nachází takzvaný herní HUD 3. generace – všechno potřebné info v jedné části obrazovky viz. obrázek.

Pokud máte rádi automobilové závody nejen na iPhone, chcete si zajezdit s 30 auty s licencí a není vám líto 7,99€, neváhejte. Litovat rozhodně nebudete!

Real Racing 2 – 7,99€ – iTunes link

433 comments
 1. Masakr. Takže vlastně za těch prvních 15 minut od uvedení na trh v USA, se jim skoro celá investice vrátila, protože po odečtení provize pro Apple, za těch 250k kusů vydělali 1,4 mil. €…

  Já si jí určitě koupím, ale až zlevní 🙂 Za 8 euro se mi to zdá dost, ale to je tím, že ten telefon je prostě malý zařízení, tak si říkám, že přeci ty hry nemůžou stát víc jak starší hry na PS3 :))

 2. Tak trochu zklamání… Oproti GT Racing motor academy méně reálné, míň aut (GT R. jich má přes 100) Těšil jsem se na mod poškození, ale taky nic moc, i když jsem do někoho napílil ve 250 Km/h tak mu jen upadl nárazník.

 3. Je to skvělé pokračování, skvělá grafika, realistické ovládání (když máte vypnuté pomocníky) a fajn kariera. Už jsem to dohrál a můžu jen doporučit všem co mají rádi iPhone a auta!

 4. Hra mě zprvu moc neoslovila (i když grafika byla velmi příjemná), příčinou bylo hlavně chování auta, úplně jiné než v RR1. Když se Firemint vychvaloval, tím jak je závodění “reálné”, tak mě docela zklamala akcelerace Golfa GTI, auta za více než půl milionu korun.

  Pak jsem tomu ovšem přišel na chuť, s červenýma očima a za svitu měsíce jsem postupně vyhrával trať za tratí, kupoval stále nové auta a přidával obtížnost. Když jsme druhý den pořádali závody ve škole, všechny Focusy a Golfy jsem nekompromisně zničil mým nablýskaným Nissanem GT-R.

  Nakonec mě hra stála zhruba 9 hodin mého života. Možná si říkáte, že jsem blázen takhle mrhat časem, ale určitě tím získáte víc než když prosedíte den u Facebooku.

  Postupně jsem ovládl všechny soutěžní divize a se svojí žlutou Corvettou zesměšnil každého soupeře. Příjemný překvapením pro mě byly na konci 2 skryté turnaje těch nejlepších závodníků a úplnou třešničkou na dortu byl McLaren F1 GTR.

  Zprvu jsem váhal, jestli si hru vůbec koupit, protože v jedničce jsem odjel jen pár závodů (pak její ikona zůstala netknutá) a také cena je pro studenta poměrně vysoko. Ovšem ve finále jsem rád, že jsem po skoro čtvrt roce oprášil svoji zlatou kreditku a koupil si tuto hru. A udělal bych to klidně znova.

  Tak jen směle kupujte a hrajte. Já jdu mezitím vytřít zrak celému světu se svým McLarenem a skvělými časy.

  1. to je děsná grafika přátelé
   to bych si nikdy nestáhl

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Nové hry na AppStore: Trailery všech nejlepších dnešních novinek

Následující článek

AppShopper: zlaté prasiatko pre vaše aplikácie

Související články