Publero vydalo svou aplikaci také pro iPhone

Internetový portál Publero, který vydává Vaše oblíbené časopisy a noviny v elektronické podobě, vypustil svou populární aplikaci také pro iPhone. Aplikace, která byla dosud dostupná pouze pro iPad, tak získala nově podporu pro iPhone a iPod Touch.
Internetový portál Publero, který vydává Vaš oblíbené časopisy a noviny v elektronické podobě vypustil svou populární aplikaci také pro iPhone. Aplikace byla dosud dostupná pouze pro iPad, tak získala nově podporu pro iPhone a iPod Touch.
Majitelé nového iPhonu 5 budou mile potěšeni tím, že aplikace využívá jeho plné rozlišení. To oceníte především při čtení, a to jak v režimu na výšku, tak na šířku. Práce v aplikaci je velmi komfortní a uživatelsky příjemná. Jediný rozdíl mezi verzí aplikace pro iPad a iPhone jeve čtení na šířku. Vzhledem k velikosti displeje, zobrazuje namísto dvojstránky pouze jeden list.
Další novinkou je optimalizace pro operační systém iOS6, která umožnila přihlašování do aplikace pomocí sociální sítě Facebook. Aplikace se v iTunes objevila 25. října a těší se velkému zájmu. Není divu, obsah ke stažení je opravdu pestrý. Kromě denního tisku zde naleznete například i odborné publikace. Nyní tedy máte možnost mít svou virtuální knihovnu periodik kdykoliv po ruce prostřednictvím svého iPhonu.
Publero slibuje bezproblémový chod pro iPhone 4/4S a 5, na kterých se aplikace testovala. Aplikace je funkční také na iPhone 3GS, ale kvůli slabšímu hardwarovému vybavení je možné, že mohou nastat komplikace v podobě zpomalení či náhlého spadnutí.
Pokud ještě nemáte založený účet na Publero.com, přečtěte si seznam výhod, které z registrace vyplývají. Jistě Vás přesvědčí! Jsou jimi:

 • Nižší náklady na pořízení titulů,
 • Čtení online ioffline, kdykoli a kdekoli,
 • Aktuálnost jednotlivých periodik,
 • Přístup do databáze starších čísel,
 • Bezplatné stažení ukázkových čísel,
 • Komfortní zoomování na stránkách,
 • Možnost objednání předplatného,
 • Ekologicky šetrná forma čtení.

Poslední verzi aplikace s označením 1.3. můžete stahovat zdarma zde!

104 comments
 1. Jo tahle aplikace je docela super, nicméně se vyplatí kupovat časopisy přes web a ne přes in-app purchase, kde vyjdou pomal dráž než na stánku. Výhodou je, že nové číslo je v Publeru dříve o několik dní, než na stáncích (u Epochy to bylo 5!!! dnů). Nicméně teď by to chtělo ještě zamakat na optimalizaci, občas to prostě spadne (iPad2).

  1.  Zdravíme,
   in-app purchase se řídí pravidly společnosti Apple. Konkrétně nelze přesně nastavit cenu titulu, ale je nutné ji nastavit v cenových hladinách, které nijak neovlivníme. Při prodeji in-app se na ceně podílí i vyšší a nutná marže pro Apple. Z těchto důvodů je výhodnější nakupovat přes portál a webový přohlížeč, než klasicky přes in-app.
   Na optimalizaci samozřejmě i nadále pracujeme.
   Příjemné čtení přeje Tým Publero

   1. No je mi jasné, že je to další marží pro Apple, taky jsem to nemyslel nijak špatně, spíš jen tip pro ty, kdo chtějí používat:) Každopádně je to krok správným směrem, papírové časopisy už jsou dost přežitek, Vaše nabídka je i velmi široká, což je bezva. Možná až budete prodávat více, tak tlačit na další snížení ceny u vydavatelů a holt ta optimalizace, to je asi boj, no:) Držím pěsti…

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Komerční banka radí jak aktualizovat Javu v Mac OS X

Následující článek

Velké změny: Apple opouští Scott Forstall a John Browett

Související články