Představení iPhone 5: dočkáme se další keynote už 4.10.?

Internetem zhruba před hodinou proběhla zajímavá zpráva o pořádání další keynote, na které bude představený nový iPhone 5. Zdroj blízký Apple uvádí, že se konference dočkáme už 4. 10. 2011!

Internetem před několika okamžiky proběhla zajímavá zpráva o pořádání další keynote, na které bude představený nový iPhone 5. Zdroj blízký Apple uvádí, že se konference dočkáme už 4. 10. 2011!

Tim Cook & iPhone 5

Zprávu jako první uveřejnil na serveru AllThingsD autor John Paczkowski, který již 1. srpna měl informace o uvedení nového iPhone 5 v říjnu. Zajímavý odstavec z dnešního článku je především tento:

Tuesday, October 4. That’s the day Apple is currently expected to hold its next big media event, according to sources close to the situation, where the tech giant will unveil the next iteration of its popular iPhone.

Překlad:

Úterý, 4. října. To je den, kdy by měl Apple, dle zdrojů blízkých situaci, uskutečnit další velkou mediální konferenci, na které technologický obr odhalí další pokračování populárního iPhone.

O vydaní nového modelu iPhone jsme vám psali také na iPhoneTips v tomto článku, kde jsme mimo jiné předpovídali, že iPhone 5 bude představen v prvním týdnu 10. měsíce. Podle našeho názoru je toto datum více než reálné. Jaký je váš názor, dočkáme se už za 14 dní nového iPhone 5?

5 comments
  1. Já myslim že je to mediální bublina která za pár let splaskne. A stejně nebude nikdo obviněn, natož potrestán, jsme v ČR.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Wikipanion: skvělý prohlížeč Wikipedie zdarma

Následující článek

iPhone 5: e-shopy v ČR začínají přijímat objednávky

Související články
Apple Vision
Číst více

Youtuber otestoval odolnost Apple Vision Pro a vydrží překvapivě mnoho

Navzdory použití těžkých materiálů a velké skleněné přední části je Apple Vision Pro překvapivě odolný. Svědčí o tom první video testu pádů na YouTube. Majitelé Apple Vision Pro se pravděpodobně budou chtít vyhnout tomu, aby jim tak drahé zařízení upadlo, ale při častém používání se to možná stane i vám.

TuneUp: už známe výherce soutěže

A je to tady, po týdnu čekání tu máme vylosování naší soutěže o program TuneUp, který vám udělá pořádek v iTunes. Z celkem 57 soutěžících vyhrál 25. tweet. Záznam losování můžete samozřejmě shlédnout na videu.