Předplatné Twitter Blue je na spadnutí. Zde je seznam všech benefitů.

Již delší dobu se spekuluje o tom, že Twitter chystá vlastní variantu předplatného s bonusovými funkcemi pro předplatitele. Nyní už není otázkou, zda se tak stane, nýbrž kdy bude předplatné vypuštěno do světa. V tomto článku pro vás přinášíme seznam benefitů, které předplatitelé získají.

Mezi ty menší benefity se řadí možnost zvolit si barevné téma aplikace, které je defaultně modré. Na výběr bude z několika základních barev. Ruku v ruce s tímto jde i možnost nastavit si vzhled ikony aplikace Twitteru. Opět budou v nabídce základní barvy a dvě varianty s texturou.

https://twitter.com/wongmjane/status/1398022730553860102

Lákavější funkcí budou ale rozhodně „Collections” neboli sbírky. Do nich si podle klíčových slov či témat můžete řadit vaše oblíbené tweety a jednoduše se k nim vracet, kdykoliv potřebujete. Podobnou funkci nabízí například i Instagram a Facebook. V nabídce bude také možnost zapnout režim jednoduššího čtení, který delší vlákna tweetů převede do jednodné textové podoby.

Zatím poslední přidanou funkcí v předplatném, o níž zatím víme, bude možnost rychle vrátit zpět odeslání tweetu na jedno kliknutí. Možnosti editace tweetů po jejich zveřejnění jsme se ale opět bohužel nedočkali. Twitter si předplatné „Blue” bude cenit na 2,99 dolarů, tedy asi 62 Kč měsíčně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

4 nejlepší celosvětově prodávané smartphony v 2. čtvrtletí byly iPhony

Následující článek

Návod: Jak skrýt počet Lajků na Instagramu

Související články

iPhone: odemknuté přístroje se v USA stávají realitou

Je to skoro až k neuvěření, že až do dnešní doby nebylo možné zakoupit v USA neblokovaný iPhone. Dá se říci, že jsou tomu neskutečné 4 roky, co Američané byli odkázáni prakticky jen na operátora AT&T a nově od začátku tohoto roku také na Verizon. Dneškem ale prodej iPhone 4 začíná i jako odblokovaný přístroj a stává se tak zajímavou volbou i pro zahraniční zájemce (včetně Čechů), co chtějí ušetřit a mají naplánovanou cestu do USA.