Pašování 216 kusů iPhone přes hranice uvnitř lahví od piva

Že je iPhone horké zboží všichni víme. Každému je také jasné, že se s ním udělaly a dělají nějaké ty podvody. Ale pašovat 216 iPhonů v lahvích od piva?

Že je iPhone horké zboží všichni víme. Každému je také jasné, že se s ním udělaly a dělají nějaké ty podvody. Ale pašovat 216 iPhonů v lahvích od piva?

Ano, i to je možné na čínských hranicích. Po dobrém jídle a práci si zasloužíte odměnu, pivo je jednou z nich. Vypijite ho a zbyde vám lahev. A co s ní, recyklovat? To ne, vždyť se tyto lahve dají použít k pašování iPhonů přes čínské hranice. Alespoň takový nápad měla jedna starší paní. Už dříve tu bylo pašování iPhonů v plynových lahvích, tentokrát to jsou lahve od piva. A kvíz pro vás: Jak dáte 3x iPhone do jedné 750ml lahve od piva?

Starší paní přepravovala množství prázdných lahví od piva z Hongkongu do Shenzenu přes hranici Sha Tau Kok. Obvykle jsou tyto láhve sbírány pro recyklaci a obdržení pár korun. Ne však v tomto případě. Strážníci z čínské hranice měli trochu podezření, když prozkoumávali prázdné lahve, protože některé z nich byly trošku těžší. Po menším prozkoumání lahví nalezli přelepený tenký řez. Po chvíli vyšlo najevo, že jsou všechny lahve profesionálně rozpůlené a uvnitř každé se nacházel iPhone, tedy ne jeden, ale hned tři! Žena musela převážet minimálně 72 lahví. Strážníci tedy pečlivě “rozebrali” všechny lahve a výsledkem bylo 216 kusů zařízeních – iPhone 4 a iPhone 4S. Oficiální zpráva z čínských televizních novin:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VKZGZT4Xj2A&feature=youtu.be[/youtube]

Vypadá to, že pašování telefonů do Číny se stává náročnějším, než kdy jindy. Už jenom fakt, že nějaký člověk rozřezal více jak 72 lahví perfektním řezem bez toho, aby lahev praskla. To vše kvůli tučnému zisku z následného pouličního prodeje iPhonů. Jaké šílené věci ještě pašeráci mají v rukávu, aby vydělali na černém prodeji Apple telefonů…?

Zdroj: micgadget.com

6 comments
    1. Podle čínského deníku to bylo přesně 216 🙂 http://gzdaily.dayoo.com/html/2012-04/20/content_1678669.htm

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Bartending: vzpomínky jednoho Apple Génia

Následující článek

Cargo-Bot: první hra vytvořená pouze pomocí iPadu

Související články