Chop Chop Ninja: posledních pár hodin zdarma

Na AppStore se objevila zdarma opravdová lahůdka. Hra Chop Chop Ninja je originální a zajímavá “hopsačka”, která by vás mohla bavit. Zdarma je pouze omezenou dobu, proto neváhejte a stahujte.

Na AppStore se objevila zdarma opravdová lahůdka. Hra Chop Chop Ninja je originální a zajímavá “hopsačka”, která by vás mohla bavit. Zdarma je pouze omezenou dobu, proto neváhejte a stahujte. Více o této hře v článku.

V Chop Chop Ninja hrajete (jak už je z názvu zřejmé) za malého udatného ninju. Příběh hry je prostý – vaše milovaná princezna byla zasažena hrozivou kletbou a řešení je nasnadě: Posbírat ingredience do zázračného lektvaru, který vaši milou vysvobodí z kletby. To ale nebude tak snadné, musíte se prokopat a prosekat armádou nepřátel čítající nemilosrdné bojovníky, hady nebo obrovské pavouky.

Boj ovšem pro vás bude velké potěšení, ovládání je opravdu “vychytané”. Žádná tlačítka nebo šipky na displeji. Vše ovládáte přirozeně, prsty na obrazovce, která neobsahuje žádné tlačítka. V úvodním tutorialu si osvojíte manévry, které budete později potřebovat. Ninja se umí odrážet ze stěn na stěnu, létat na raketce, nebo rozkopat nepřítele. To vše intuitivně a plynule. Ostatní hry by mohly v tomto herním systému najít inspiraci.

Grafika je stylová, zvuky jsou na úrovni a celkově je technická stránka hry povedená. Levely se často mění, takže se nudit nebudete. Občas může dojít k repetivnosti, ale to opravdu jen vyjímečně. Motivací pro vás může být kromě vyléčení princezny také sbírání mincí, tím roste vaše skóre a taky za určitý počet mincí získáte odměnou život navíc. Nechybí ani různé power-upy jako dvojité skoky, zesílení uderů a jiné.

Záverečný ortel je jasný: Stahujte dokud je Chop Chop Ninja zdarma!

Chop Chop Ninja – na několik hodin zdarma – AppStore link

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Tipy a triky pro váš iPhone: část první

Následující článek

Ultra-Case: neboj se být jedinečný

Související články

Threads: speciální aplikace pro nákup triček na Threadless

Threadless je ojedinělý internetový obchod nabízející oblečení s originálními motivy. Ty si odhlasovávají sami zákazníci, a tak se do prodeje dostane vždy jen to nejlepší. Nyní se na App Store objevila aplikace, která by měla usnadnit nakupování na tomto serveru. Bohužel dělá ale spíše přesný opak. Napadlo mě však další využití - databáze wallpaperů …