Nové updaty: Angry Birds Seasons, Death Rally, Bang! a další

Poslední dny jsou na updaty s novým obsahem a funkcemi opravu štědré. Pojďme se podívat na pět zajímavých, které stojí za zmínku!

Posledních pár dní bylo pro iOS hráče opravdu požehnáním, protože se na App Store objevilo mnoho updatů s novým obsahem, funkcemi a módy. V tomto článku si shrneme pět z našeho pohledu velice zajímavých updatů – možná že čekáte právě na tuto funkci, abyste si hru koupili!

Angry Birds Seasons

Začneme rovnou tím nejzvučnějším jménem. Díky přicházejícímu Halloweenu se kultovní hra dočkala nového updatu s obsahem, který ovšem kromě již obvyklých třiceti levelů přináší i nový typ ptáka, takže je opravdu na co se těšit. Pokud jste fanouškem této hry a ještě jste si “Seasons” nepořídili, tak opravdu o hodně pricházíte. A vy, co ji již máte, rychle utíkejte updatovat! Recenzi Angry Birds Seasons si můžete přečíst zde.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D8f4EnDrNwU[/youtube]

Death Rally

Death Rally je také velice oblíbenou hrou, ovšem úplně z jiného soudku. Její oblíbenost kromě v perfektní hratelnosti tkví také v pravidelných updatech s novým obsahem – a o tom posledním se dá říct, že je jedním z největších. Verze 1.7 totiž přináší dlouho očekávaný multiplayer, i když zatím pouze v betě. Multiplayer mód je úplně separátním módem, takže si budete muset znovu vylepšit auta i zbraně a znovu získat svou hodnost.

Prozatím jde jezdit pouze s jedním vozidlem, což je nemilé omezení, které snad co nejrychleji zmizí. Často se také zdá, jakoby byly zahlcené servery, protože hra se ne a ne připojit. Zamrzí také dva fakty – zaprvé (pravděpodobně) prozatím nejde jet závod přímo s určenými kamarády, pouze s náhodně vybranými soupeři, a zadruhé hra sice obsahuje novou zbraň (plamenomet), ovšem pouze v packu s ostatními výhodami za 1,59€, což se sice dá překousnout vzhledem k toum, jak časté updaty jsou, ale i tak to zamrzí. Recenzi Death Rally si můžete přečít zde.

Bang!

Bang je jednou z mých nejoblíbenějších her, a tak jsem velice netrpělivě čekal na update, který měl přinést on-line multiplayer, nové postavy a nové typy karet. Verze 2.0 je ale konečně v App Store a funguje perfektně. Prozatím je sice v multiplayerové lobby poměrně málo hráčů, ale to je způsobeno krátkou dobou dostupnosti updatu. Možnost “cross-platform” hraní (tedy hraní proti hráčům na jiných OS než jen iOS) je vykoupena nutností registrace do nového herního systému, ovšem jedná se o záležitost, která se dá překousnout. Hra potom nabídne pěkné žebříčky se zajímavými informacemi. A abych nezapomněl – nově je k dispozici také hromada achievementů, což je opravdu něco pro mě. Recenze hry Bang! na vás čeká zde.

Cut the Rope

Update Cut the Rope sice v App Store již nějaký ten pátek je, ale uvedení v našem seznamu to určitě nebrání. Přidán je nový Tool Box, ve kterém opět najdete 25 nových levelů včetně nových herních mechanismů. Vypadá to tedy, že autoři ani po vydání pokračování Cut the Rope: Experiments nepřestanou s přidáváním nového obsahu do staré hry. Recenzi originálního Cut the Rope si přečtěte zde a Cut the Rope: Experiments zase zde.

Real Racing 2

Poslední zmínka bude o závodní hře Real Racing 2, která se dočkala novinky v podobě možnost hraní multiplayerové hry až čtyř hráčů prostřednictvím AirPlay na jedné Apple TV. V ČR to zřejmě moc lidí nebude moci praktikovat, ale určitě se jedná o zajímavou funkci, která ukazuje, co všechno je s iOS přístroji možné.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPhone 4S: Apple zveřejnil ceny pro ČR, 16GB model za 14 490 Kč

Následující článek

Televize Apple TV: jeden z posledních Jobsovo plánů

Související články