NewYorské policejní jednotky dostaly rozum. Zbavují se Nokií

Jsou tomu 3 roky, co starosta New Yorku Bill de Blasio oznámil plán za 160 miliónů dolarů vybavit každého policistu smartphonem a každé policejní auto tabletem. Starosta tehdy řekl: „Tato akce by měla přivést 21. století mezi newyorské policejní sbory.“

Co však přineslo vlnu nevole, bylo oznámení, že volba padla na Nokii s Windows Phone uvnitř. Konkrétně Lumia 830 a 640 XL. Nikdo nechápal, proč právě WP, když trhu dominují náš iOS s Androidem. Pravděpodobně hrála roli cena, které kvalitní iPhone oproti (můj názor) chatrné a nespolehlivé Lumii nemohl konkurovat.

Naštěstí (pro newyorské strážníky) rok se s rokem sešel a NYPD oficiálně ohlásil záměr začít vyměňovat dosluhující (Windows Phone dle mého soudu dosluhuje ještě než do něj uživatel prvně vsune simku) Nokie za nové iPhony. Pokud půjde vše dobře (držme strážníkům pěsti), měla by být výměna kompletní do konce letošního roku.

Předchozí článek

Data Wing – Neotřelé futuristické závody kompletně ZDARMA

Následující článek

iPhone 8 – Víme kolik bude nová vlajková loď stát

Související články

iPhone 5: zakřivené sklo a osmimegapixelová kamera?

Blíží se WWDC 2011 a s ním i jistá očekávání fanoušků Apple o nově oznámených produktech či jiných novinkách. I přesto, že samotný Apple na pozvánce uvadí pouze novinky ohledně samotných úprav či nových verzí operačních systémů (Mac OS X Lion či iOS 5), mnoho z nás jistě stále věří, že se dočkáme i oznámení iPhone 5.