iPhone: srovnání rychlosti všech generací vedle sebe (Video)

Zajímá vás, jak velký je rozdíl v rychlosti iPhone mezi jednotlivými generacemi? Koukněte se na video, kde jasně uvidíte jak na tom každý model je. 3GS ještě jakž takž šlape na paty iPhone 4. 2G už se ale jen žalostně snaží dohnat alespoň 3G.

Zajímá vás, jak velký je rozdíl v rychlosti iPhone mezi jednotlivými generacemi? Koukněte se na video, kde jasně uvidíte jak na tom každý model je. 3GS ještě jakž takž šlape na paty iPhone 4. 2G (s firmware verze 3.1.3) už se ale jen žalostně snaží dohnat alespoň 3G.

Je zde tedy krásně vidět, jak velký Apple udělal pokrok. Ale co, podívejte se na video, ve kterém uvidíte srovnání všech generací. V testu máte možnost vidět rychlost načítání hry Plants vs. Zombies, Google Earth, Seadragon a rychlost načtení Yahoo v Safari. Škoda jen, že není iOS 4 i na 3G místo 3.1.2, i když je to vlastně dobře, skončil by totiž asi poslední.

14 comments
  1. Zdravím – krásný test , jaký byl použit firmware u 2G a 3G ?

  2. Zdravím – krásný test , jaký byl použit firmware u 2G a 3G ?

  3. Velmi pěkný test, zajímalo by mě, jak si 3G poradí s iOS4…:)

  4. Velmi pěkný test, zajímalo by mě, jak si 3G poradí s iOS4…:)

  5. Ahoj, mna by celkom zaujmalo kde zohnat google earth na iphone..

  6. Ahoj, mna by celkom zaujmalo kde zohnat google earth na iphone..

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Samsung: Galaxy S zdarma pro nespokojené majitele iPhone 4!

Následující článek

Magic Trackpad: Apple představil revoluční novinku. Nahradí myš?

Související články

O2: Prodej iPhone 4 začne o půlnoci, víme za kolik!

Český operátor Telefónica O2 dnes mnohým z vás rozeslal zprávu, ve které informuje o startu prodeje iPhone 4 ve čtvrtek přesně o půlnoci na Václavském náměstí v Praze. O2 zároveň oficiálně odhalilo dotované ceny, které budou zejména pro věrné zákazníky se službou Mobil+ poměrně přijatelné.

RecognizeMe: odemkněte iPhone 4 pomocí rozpoznání vaší tváře

Majitelé jailbreakovaného iPhone 4 si mohou vyzkoušet další zajímavou vychytávku, která umožní odemknutí přístroje pomocí přední kamery. Prográmek RecognizeMe, který seženete v Cydii za $7, nepatří mezi ty nejpraktičtější, ale rozhodně s ním u piva kamarády ohromíte. Podívejte se na video od vývojáře, který si říká Apocolipse.