iPhone: srovnání rychlosti všech generací vedle sebe (Video)

Zajímá vás, jak velký je rozdíl v rychlosti iPhone mezi jednotlivými generacemi? Koukněte se na video, kde jasně uvidíte jak na tom každý model je. 3GS ještě jakž takž šlape na paty iPhone 4. 2G už se ale jen žalostně snaží dohnat alespoň 3G.

Zajímá vás, jak velký je rozdíl v rychlosti iPhone mezi jednotlivými generacemi? Koukněte se na video, kde jasně uvidíte jak na tom každý model je. 3GS ještě jakž takž šlape na paty iPhone 4. 2G (s firmware verze 3.1.3) už se ale jen žalostně snaží dohnat alespoň 3G.

Je zde tedy krásně vidět, jak velký Apple udělal pokrok. Ale co, podívejte se na video, ve kterém uvidíte srovnání všech generací. V testu máte možnost vidět rychlost načítání hry Plants vs. Zombies, Google Earth, Seadragon a rychlost načtení Yahoo v Safari. Škoda jen, že není iOS 4 i na 3G místo 3.1.2, i když je to vlastně dobře, skončil by totiž asi poslední.

14 comments
  1. Zdravím – krásný test , jaký byl použit firmware u 2G a 3G ?

  2. Zdravím – krásný test , jaký byl použit firmware u 2G a 3G ?

  3. Velmi pěkný test, zajímalo by mě, jak si 3G poradí s iOS4…:)

  4. Velmi pěkný test, zajímalo by mě, jak si 3G poradí s iOS4…:)

  5. Ahoj, mna by celkom zaujmalo kde zohnat google earth na iphone..

  6. Ahoj, mna by celkom zaujmalo kde zohnat google earth na iphone..

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Samsung: Galaxy S zdarma pro nespokojené majitele iPhone 4!

Následující článek

Magic Trackpad: Apple představil revoluční novinku. Nahradí myš?

Související články

O2: zákazníci s Apple iPhone budou moct využívat tethering

Operátor O2 není u majitelů nakouslých jablíček zrovna dvakrát populární a to především proto, že operátor doposud odmítal umožnit tethering (sdílení internetu) s výmluvou, že o této funkci usilovně jedná s Apple. Jak to podle dnešní tiskové zprávy vypadá, O2 se s Apple konečně "dohodlo" a tethering umožní svým klientům plně využít již toto léto.