Mirror’s Edge: opravdu kvalitní hra pro iPhone a iPad zdarma!

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror’s Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku “koupit” si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.

Na naší stránce na Facebooku nám napsali fanoušci, že je dočasně zdarma hra Mirror’s Edge. Jedná se o opravdu povedený herní titul, který sklidil řadu pochvalných recenzí. Byla by proto určitě škoda promarnit akční nabídku “koupit” si tuto hru jak pro iPhone, tak pro iPad zdarma! Koukněte se na video z hraní a stahujte na AppStore.

Mirror’s Edge na iPhone

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XtAtk-Vwljc&feature=player_embedded[/youtube]

Mirror’s Edge je originální skákačka ve stylu Canabalt, ovšem s mnohem propracovanějším systémem ovládání, které je jak ušité pro dotykové zařízení nejen s Retina displejem. V iPad verzi si navíc můžete užít multiplayer ve dvou v tzv. battle módu. Technické zpracování je všeobecně na velice dobré úrovni a například zvukový doprovod vás bude určitě bavit.

Mirror’s Edge na iPad

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6WH7h6jCB90&feature=player_embedded[/youtube]

Hodně velkým překvapením pro mě bylo menu při prvním spuštění, které nebylo lokalizované do angličtiny, ale do jednoho z asijských jazyků. Pokud máte podobný problém, nic se neděje, stačí pouze zvolit v nastavení angličtinu. Protože možná budete mít problém v čínštině najít jak se píše “Options” (Nastavení) a “Language” (Jazyk), udělal jsem vám obrázek anglického menu, díky kterému najdete nastavení jazyku i po slepu. 🙂

Mirror’s Edge na iPhone – AppStore link

Mirror’s Edge na iPad – AppStore link

111 comments
  1. Na xbox 360 skvela hra ale na iPhone sem se teda spletl… Strasna kravina 🙁 jediny co je tam dobry tam hudba a grafika…

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Moonsters: pomozte příšerkám opravit jejich raketu

Následující článek

Apple: má hodnotu viac ako 300 miliárd dolárov

Související články

Z1TV live: první český online TV přenos pro iPhone!

Rádio na iPhone již bylo, ale co online televizní přenos? Televize se českým uživatelům mobilů dosud vyhýbala jako čert kříži, nyní je tu ale ojedinělá aplikace od televizního kanálu Z1, která umožňuje sledovat přímý přenos plnohodnotného televizního vysílání online přímo ve vašem iPhone!