Majitel AirTagu upravil pouzdro tak, aby se mu vešlo do peněženky

AirTag je skvělou možností, jak sledovat své věci. Připevníte si jeden ke klíčům a další zasunete třeba do batohu. Pak můžete snadno najít své věci díky aplikaci Find My, kde můžete také sledovat svá zařízení od Applu a držet tak krok s přáteli a rodinou.

Napadlo by vás AirTag rozebrat? Jeden z jeho majitelů to udělal, ale ne proto, že by byl zvědavý, co je uvnitř, ale proto, aby mu dal takový tvar a rozměry, aby ho mohl nosit v peněžence. Přepájel tedy jeho díly a upravil jeho plášť, aby bylo jeho nové zařízení malé a tenké.

Šikovný Youtuber přepracoval AirTag do „praktického“ tvaru

„Chtěl jsem do své peněženky vložit AirTag,” říká nový YouTuber Andrew Ngal , „abych mohl také sledovat jeho polohu. Ale zjistil jsem, že AirTag je docela silný a vytvoří v mé peněžence bouli.”

„Takže jsem upravil AirTag a dal mu nové tělo,“ pokračuje.

Jádrem procesu je převzetí hlavní logické desky AirTag a namísto toho, aby byla na vrcholu baterie, přesuňte ji tak, aby byly dva kusy vedle sebe. Pouhé oddělení dílů však vyžaduje tavnou pistoli, která roztaví lepidlo, které je drží pohromadě.

Poté musí být logická deska znovu připojena k baterii, což znamená pájení vodičů k desce. A pak pájení vodiče k baterii, která nemá stejný zřejmý bod připojení.

Ngal poté také musel navrhnout nové pouzdro a vytisknout jej v 3D tiskárně do ploššího tvaru. „Není to úplně ploché,“ říká Ngal, „ale můžete vidět, že je tu docela drastický rozdíl v tloušťce.“

„Nedoporučoval bych to nikomu, kdo není obeznámen s praktickou elektronickou prací, protože některé komponenty na desce s plošnými spoji jsou opravdu jemné,“ pokračuje, “a já jsem vlastně jednou odpojil napájecí konektor. Musel jsem pájet zpět – to nebyla zábava. “

I když je výsledkem funkční AirTag, který dokáže najít aplikace Find My, Ngal problém zvuku neřeší. AirTags společnosti Apple používají bílý kryt jako součást systému reproduktorů. Takže bez něj nebo ekvivalentu nemusí upravený AirTag v případě potřeby přehrát takový hlasitý tón.

Předchozí článek

Neuvěřitelné efekty, které můžete dělat ve videích na vašem iPhonu

Následující článek

Zoom získal přístup ke speciálnímu API fotoaparátu u iPadu

Související články