Neuvěřitelné efekty, které můžete dělat ve videích na vašem iPhonu

iPhonu sice mnoho lidí říká “telefon“, ale ve skutečnosti je i vysoce kvalitní kamerou, fotoaparátem a počítačem v jednom. Když se svým přístrojem budete umět správně zacházet, můžete s ním vytvářet profesionální videa, která se vyrovnají těm, která můžete vidět v reklamách nebo od mnoha známých tvůrců.

Společnost Apple pokračuje ve video sérii „Shot on iPhone“ s „Everyday Experiments“, krátkým představením časosběrných, zpomalených a zastavovacích pohybových efektů, které lze u iPhonu 12 provést . „Everyday Experiments: Full Bloom“ je součást série Shot on iPhone 12. Jde o tříminutové video, kde Apple ukazuje, čeho můžete ve videích docílit. Stejně jako u předchozích videí je krátký film rozdělen do tří hlavních kapitol, z nichž každá se zaměřuje na jiný aspekt fotografování a natáčení s iPhonem. Inspirujte se videem níže:

Každý segment má formu demonstrace a výukového programu. Zobrazují se nádherně pořízené snímky. Fotografové Donghoon Jun a James Thornton ve videu vysvětlují, čeho chtěli dosáhnout. Jun a Thornton stáli za všemi videi „Experiments“. Je velmi vzrušující experimentovat se všemi efekty. Focení vody, květin nebo třeba i balónků se vám dříve mohlo zdát nudné, ale když zkusíte zajímavé triky, které jsou ukázané ve videu, zajisté budete chtít podobná videa vytvářet také.

Předchozí článek

Apple najímá bývalého experta z Googlu na umělou inteligenci

Následující článek

Majitel AirTagu upravil pouzdro tak, aby se mu vešlo do peněženky

Související články

Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet... Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy "Černého pátku", pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!