Neuvěřitelné efekty, které můžete dělat ve videích na vašem iPhonu

iPhonu sice mnoho lidí říká “telefon“, ale ve skutečnosti je i vysoce kvalitní kamerou, fotoaparátem a počítačem v jednom. Když se svým přístrojem budete umět správně zacházet, můžete s ním vytvářet profesionální videa, která se vyrovnají těm, která můžete vidět v reklamách nebo od mnoha známých tvůrců.

Společnost Apple pokračuje ve video sérii „Shot on iPhone“ s „Everyday Experiments“, krátkým představením časosběrných, zpomalených a zastavovacích pohybových efektů, které lze u iPhonu 12 provést . „Everyday Experiments: Full Bloom“ je součást série Shot on iPhone 12. Jde o tříminutové video, kde Apple ukazuje, čeho můžete ve videích docílit. Stejně jako u předchozích videí je krátký film rozdělen do tří hlavních kapitol, z nichž každá se zaměřuje na jiný aspekt fotografování a natáčení s iPhonem. Inspirujte se videem níže:

Každý segment má formu demonstrace a výukového programu. Zobrazují se nádherně pořízené snímky. Fotografové Donghoon Jun a James Thornton ve videu vysvětlují, čeho chtěli dosáhnout. Jun a Thornton stáli za všemi videi „Experiments“. Je velmi vzrušující experimentovat se všemi efekty. Focení vody, květin nebo třeba i balónků se vám dříve mohlo zdát nudné, ale když zkusíte zajímavé triky, které jsou ukázané ve videu, zajisté budete chtít podobná videa vytvářet také.

Předchozí článek

Apple najímá bývalého experta z Googlu na umělou inteligenci

Následující článek

Majitel AirTagu upravil pouzdro tak, aby se mu vešlo do peněženky

Související články

Prototyp iPhone: policejní zásah u redaktora Gizmodo

Informace o ztraceném prototypu iPhone a historka o opilém pracovníkovi Apple začínají nabírat nečekaný směr. Redaktora Gizmoda, který stojí za objevením prototypu, včerejší večer doma překvapila policie, která mu zabavila veškerý hardware, který by mohl pomoci odhalit pravdu ohledně objevení prototypu.

Apple v ČR: Ceny padají, blýská se na lepší časy?

Počítače a Macbooky od Apple jsou v ČR bohužel známe jako "ty dražší" produkty. Jak to tak ale vypadá, blýská se na lepší časy a i my v ČR se přiblížíme cenám v USA, které jsou pochopitelně o dost nižší, než dosavadní ceny v ČR. Na český trh vstupuje další oficiální distributor, firma AT Computers, díky kterému se ceny sníží i o několik tisíc. Koukněte na konkrétní změny cen!

Černý pátek: letos 23. listopadu, tradičně ve znamení Apple produktů

Pokud v poslední době zvažujete koupi některého z výrobků Apple, máte čas do pátku tohoto týdne svou objednávku pořádně promyslet... Ptáte se proč zrovna do pátku? Protože společnost Apple každoročně v rámci tzv. Black Friday, tedy "Černého pátku", pořádá slevovou akci na své produkty. Vězte, že částka, kterou můžete ušetřit, není zanedbatelná!