Magnetic Sports Hockey: tak trochu jiný hokej

S hokejovými hrami na AppStore to moc slavné není, přesto pro vás nějaký hokej máme. Magnetic Sports Hockey vypadá podle obrázků a videí solidně, ale jak je to s hratelností? Vyplatí se hru kupovat?

S hokejovými hrami na AppStore to moc slavné není, přesto pro vás nějaký hokej máme. Magnetic Sports Hockey vypadá podle obrázků a videí solidně, ale jak je to s hratelností? Vyplatí se hru kupovat?

Magnetic Sports Hockey, jak již název napovídá, není úplně tak klasický hokej, nýbrž hokej magnetický. Hráči tedy nijak nebruslí, ale jsou pevně na svých místech. Puk se vždy přiblíží k hráči, který je k němu nejblíže nebo do koho se puk nastřelí. Vaším úkolem je samozřejmě vstřelit gól, a to odstřelováním puku pomocí naklápění vašeho hokejisty. Dalším ovládácím prvkem je chytání pomocí vašeho gólmana posunováním ze strany na stranu. Zde prakticky veškerá interaktivita hry končí, což může být kámen úrazu v hratelnosti. Pokud ale budeme tuto hru brát jako “toaletovou”, čili hra na záchod nebo na chvilku do tramvaje, je to přesně to co od ní můžeme očekávat – krátké odreagování a nic víc.

Hra je zpracována docela na úrovni. 3D grafika je solidní a zvukům také není co vytknout. Hrát můžete jak v singleplayeru, tak v multiplayeru. V singlu máte na výběr z rychlého zápasu nebo třeba ze Světového poháru. Obtížnosti jsou čtyři a herní doba se může určovat podle času nebo podle vstřelených branek. V multiplayeru je asi nejzábavnější hra dvou hráčů na jednom iPhonu, což se hodí skvěle ke konceptu hry. Nechybí ani hra přes wifi nebo Bluetooth. Při samotné hře máte na výběr ze tří stadionů. Na jednom z nich nehrajete přímo za hokejisty, ale za tučňáky, což vaši hru může také osvěžit.

Hra stojí 1,59 euro, což může být trochu na pováženou. Hra je docela technicky na úrovni, stojí tu ale otázka, na jak dlouho vás zabaví. Existuje naštěstí Lite verze, kterou můžete vyzkoušet bezplatně.

Magnetic Sports Hockey – 1,59€ – AppStore link

Magnetic Sports Hockey Lite – Zdarma – AppStore link

45 comments
  1. No lepší je spíš Hokey Nation, co teď nedávno vyšel. Ale jo, začínají se konečně tvořit i ty hokejové hry, což jsem rád 🙂

    Published by IPhone

  2. No lepší je spíš Hokey Nation, co teď nedávno vyšel. Ale jo, začínají se konečně tvořit i ty hokejové hry, což jsem rád 🙂

    Published by IPhone

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

iPad hry: výběr těch nejlepších her pro iPad

Následující článek

iBooks: k dispozícii v US App Store

Související články

2XL Supercross: prvotřídní motocross na iPhone

Dalším výtvorem firmy 2XL Games, která má na svědomí také například Trophylite Rally je dalšízávodní hra tentokrát na téma motocrossu. Třeba si říkáte že vás podobné věci nebaví, s touto hroumáte ale zábavu zaručenou na dostatečně dlouho. 2XL Supercross rozhodně nešpiní dobrou pověsttéto firmy.