Kosmo Spin: Zachraňte snídani v povedené arkádě (videorecenze)

Zlý zelený ufon v létajícím talíři chce ukrást z naší planetky malé muffinky, šálky kávy nebo toustíčky. Je to dost šílené na to, abyste jim pomohli a zachránili je?

Zlý zelený ufon v létajícím talíři chce ukrást z naší planetky malé muffinky, šálky kávy nebo toustíčky. Je to dost šílené na to, abyste jim pomohli a zachránili je?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3rKbRL8VxBM[/youtube]

Kosmo Spin je arkádová hra, kde běháte sem a tam dokola po planetce a sbíráte a zachraňujete malé kamarády, odrážíte všemožné druhy míčů a vyhýbáte se jedovatým nástrahám a hlavně nesmíte býti chyceni oním zlým létajícím talířem.
Klasicky tu máme dva módy – v jednom se snažíte o co největší highscore, ve druhém procházíte mise s úkoly (odpinkat všechny míčky, zachránit kamarády v určitém časovém limitu, atd.). Mise můžete přeskakovat, takže pokud se vám nedaří, nemusíte být zaseknutí na jednom místě. Což se může opravdu stát, některé questy jsou opravdu těžké.

Hra má stylové zpracování, a jak se hra ovládá můžete vidět v krátké videorecenzi. Na výběr máte mezi horizontálním nebo vertikálním ovládáním prstem.

Kosmo Spin je zábavná arkádová hříčka, která mile potěší a zabaví, přestože je občas i těžká (což je výzva!).

Kosmo Spin – 0,79 € – AppStore link

Hodnocení: 4/5

4 comments
  1. Ano, mikrofon nebyl ideálně od úst 🙂 každopádně trochu to berte s nadhledem, nechci aby to byly nudné recenze, ale spíš taková sranda s pár informacemi o hře 😀 🙂

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple: vánoční reklama na iPhone 4

Následující článek

Ultimate Mortal Kombat 3: legenda z PC už také na iPhone (video)

Související články