Klíčové informace o Apple Car by měly přijít do léta

Mnoho příznivců společnosti Apple už velmi dlouho čeká na to, až společnost oznámí informace o plánovaném Apple Car. Podle známého analytika může Apple již brzy odhalit nové podrobnosti nebo klíčové o Apple Car. V úterý v živém přenosu na CNBC analytik Wedbush Dan Ives uvedl, že věří, že Apple by mohl ohlásit nějakou iniciativu nebo funkci týkající se automobilů už do léta 2021.

Předpovídá, že společnost bude sdílet některá důležitá data, aby „položila základy“ pro svůj vůz. Analytik nadále věří, že u autonomního vozidla Applu je hlavní otázkou zda a kdy. V určitém časovém horizontu Ives věří, že automobil se dočká vydání do roku 2024 a že oznámení odhalující podrobnosti o vozidle by mělo přijít nejméně dva roky předem.

„Myslím, že pokud se chystáte jít do roku 2022, začne se to do hry dostávat pozdě – zejména v zelené přílivové vlně,“ řekl Ives. „Takže věříme, že v letním období budeme mít více informací o Apple Car.“

V únoru Ives uvedl, že existuje přibližně 85% šance, že Apple ohlásí spolupráci nebo partnerství v oblasti elektrických vozidel do poloviny roku 2021.

V úterním rozhovoru pro CNBC Ives uvedl, že Apple stále „potřebuje najít partnery“. Na začátku roku 2021 analytik uvedl, že technologický gigant Cupertino byl uprostřed „ seznamovací hry “ pro hledání partnera v oblasti EV.

O práci na Apple Car existuje mnoho důkazů

Apple údajně pracuje na elektrickém vozidle s vlastním pohonem pod interním kódovým označením „Project Titan“. Existuje spousta důkazů, které naznačují, že společnost pracuje na úsilí týkajícím se vozidel, a nedávné zprávy naznačují, že by mohlo jít o vozidlo vyrobené ve spolupráci s jinou automobilkou.

13. dubna byla společnost Apple „velmi blízko“ uzavření dohody se společnostmi LG a Magna o projektu, který by mohl vyrábět „Apple Car“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Rostoucí poptávka po větším úložišti připravuje půdu pro 1TB iPhony

Následující článek

Apple představil nový iPad Pro, tentokrát s M1

Související články

WWDC 2011 Online: podívejte se na video záznam důležité keynote

Tento příspěvek by mohl nést nadpis "Apple a jeho fanoušci důstojně oslavili svátek". Který svátek? Dnes od 19:00 proběhla konference Worldwide Developers Conference (WWDC) 2011, ve které nejen Steve Jobs představil zásadní novinky, na které se od Apple můžeme těšit. Podívejte se na dnešní konferenci online v záznamu přímo od Apple a v originálním znění!

Nový iPhone 4: Apple ztratil prototyp, máme první informace!

Do redakce internetovému magazínu Gizmodo se se dostal prototyp neznámého zařízení, který svým designem velice nápadně připomíná vylepšený iPhone, součástky přístroje na sobě nesou značky Apple a podobná konstrukce doposud nebyla v jiném přístroji k vidění. Apple se dokonce neoficiálně vyjádřil ve smyslu, že skutečně prototyp nového iPhone ztratil a chce ho zpět! Zní to slibně, co říkáte? Všechny novinky a informace o novém iPhone 4 najdete v našem článku.