iPhone vs Samsung

Jak si iPhone 12 vedl v testu rychlosti proti Galaxy S21?

Žádné představení nové vlajkové lodi se neobejde bez pořádného testu rychlosti. Tentokrát se podíváme na video Ricka Ackermana, který tyto dva modely porovnal vedle sebe.

Oba dva telefony si v testu vedou skvěle, přece jen se jedná o telefony s výbornou výbavou za nemalé peníze. Z videa ale jde vidět, že zatímco iPhone 12 je maličko rychlejší v načítání her, Samsung Galaxy S21 zase válí na poli aplikací sociálních sítí. Samotné načtení aplikace je tedy rychlejší u Samsungu, při přepínání mezi jednotlivými záložkami ale S21 vždy malinko váhá, zatímco na iPhonu je přepínání intantní.

Zajímavý je ale dopad nižší paměti RAM na iPhone 12. Po skončení testu vidíme, že když potřebujeme zapnout aplikace znovu, na Samsungu se načítají ihned. Apple iPhone, pravděpodobně kvůli nižší paměti RAM, musí většinu aplikací načítat znovu. Oba telefony si tedy sice vedou skvěle, model z dílny Samsungu ale o trochu lépe.

Předchozí článek

iPad místo notebooku? Díl 2. – Příslušenství

Následující článek

Nová Apple beta aktualizace opravuje problém s iPhony a rouškami

Související články

iSETOS: na zlevněné produkty čekaly davy

Před otevřením jsme vás informovali o speciální akci, kterou firma Setos, zabývající se Apple produkty již od roku 1996, přichystala pro první zákazníky. Spousta lidí se ale obávala, že otevření nedopadne bez chyb, které potkaly konkurenci. Jak celá akce probíhala?