Angry Birds jako animovaný TV seriál již tento podzim

Firma Rovio Mobile drží prodeje a marketing Angry Birds pořádně vysoko díky hrám a obrovskému množství příslušenství s naštvanými ptáky. Nyní se chystají prorazit i v televizi.

Firma Rovio Mobile drží prodeje a marketing Angry Birds pořádně vysoko díky hrám a obrovskému množství příslušenství s naštvanými ptáky. Nyní se chystají prorazit i v televizi.

Rovio nedávno oznámilo, že Angry Birds přiletí i na televizní obrazovky. Tento podzim se televizní trh v USA dočká celkem 52 krátkých animovaných příběhů s naštvanými ptáky. Podle vedoucí oddělení animace, Nicka Dorry, jednotlivé epizody se budou vysílat jednou za týden a každá bude trvat kolem tří minut. Na konferenci v Cannes také oznámil, že to chtějí s těmito krátkými příběhy “rozjet na všech dostupných zařízeních”. “Chceme udělat i samostatnou videoaplikaci, hledáme nová partnerství a tak dále. Chceme být na všech obrazovkách”.

Dorra dále sdělil, že se v seriálu pokusí jít nad rámec základní mechaniky hry a dostat se “pod peří samotných rozzlobených protagonistů”. “Je to více o vyprávění zajímavých příběhů. Hlubší myšlenky, hlubší pocity postav, například, proč jsou pořád naštvaní? Angry Birds nejsou jen o hraní a v budoucnosti budou něco více, než jen o střelbě ptáků z praku. Budou více o samotných postavách (ptáci).”

Za Rovio také oznámil, že se dočkáme i animovaného filmu. Ten však nebude tak brzy, očekávat ho můžeme v roce 2013 až 2014. Zatím se prý můžeme těšit pouze na krátké upoutávky.

142 comments
  1. Taková blbost a taková popularita. Asi proto, že lidi blbosti chějí.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Legenda Max Payne přichází na iOS a Android 12.dubna

Následující článek

Velké milníky prodejností iOS her a aplikací na App Store

Související články