Jak si nové iPhony poradí s pádem z výšky nebo třeba s bend testem?

Jako každý rok je zvykem, že co nejdříve po představení nových mobilních telefonů (ať už od Applu, Samsungu nebo Sony) nás na YouTube čeká vlna videí, kde uživatelé zkouší nové vychytávky, ale také hází mobily z výšky. Drop testů se dočkaly i nové iPhony 6S a 6S Plus. Na videu si můžeme všimnout, že i přes nejmodernější sklíčka na displeji se na iPhone pádem z cca 1 metru vytvoří tzv. pavučina. Pochopitelně tyto mobily jsou opravdu křehké, takže nejsou stavěné na tyto “extrémní” pády, a tak raději je noste v ochranném obalu. Další video pak ukazuje test, kdy redaktor zkouší odolnost ohýbání. Tímto naráží na loňskou aféru “Bend Gate”, kdy se iPhone 6 Plus ohýbal v zadní kapse při sedání. U nového iPhonu 6S Plus je již nová slitina hliníku, jež by měla být údajně pevnější a tím by se mělo zabránit tomuto nedostatku. Jak je na videu ukázáno, letos již není tak lehké tento mobil ohnout. Jsou zapotřebí až 2 lidé a veliká síla obou. Alespoň vidíme, že Apple vyslýchá prosby uživatelů.

Předchozí článek

Podívejte se na srovnání rychlosti iPhonů 6 a 6S.

Následující článek

Je na čase pořídit nové příslušenství

Související články

iSETOS: na zlevněné produkty čekaly davy

Před otevřením jsme vás informovali o speciální akci, kterou firma Setos, zabývající se Apple produkty již od roku 1996, přichystala pro první zákazníky. Spousta lidí se ale obávala, že otevření nedopadne bez chyb, které potkaly konkurenci. Jak celá akce probíhala?

Samsung i9000 Galaxy S: ztrácí signál, nikoho to ale nezajímá!

Poslední týdny všechny servery píšící (nejen) o Apple masírují své čtenáře články o problémech se signálem iPhone 4. Je to proto, že iPhone je nejprodávanější telefon na světě a tyto články jsou pochopitelně hodně čtené. Napadlo vás ale, že podobným (a mnohdy větším) problémem trpí i jiné telefony? Ano, dokonce i (ne)úspěšná kopie iPhone od Samsungu, model Galaxy S. Jeho problém se signálem je o dost výraznější než u iPhone 4, přesto o této skutečnosti veřejnost žádné české internetové média neinformují. Rozhodli jsme se to změnit!