WWDC začíná dnes, podívejte se na fotky prozrazující novinky

Jak jsme vás již informovali, WWDC 2014 začne právě dnes. Tak jako každý rok se na zahraničních serverech začínají objevovat fotky poodkrývající informace o novinkách, které dnes Apple představí.

Jak jsme vás již informovali, WWDC 2014 začne právě dnes. Tak jako každý rok se na zahraničních serverech začínají objevovat fotky poodkrývající informace o novinkách, které dnes Apple představí.

Nyní jsou naprosto jisté dvě novinky – iOS 8 a nová verze OS X, která by se podle spekulací mohla jmenovat Yosemite.

Dále je známý také podtitul konference, který je “Write the code. Change the world.”. Vypadá to, že dnešní WWDC představí především softwarové novinky.

Jeden banner ovšem zůstal zakrytý, což dává prostor pro spekulace. Jednou z nich je samozřejmě věčně diskutováný iPhone 6. Mnoho lidí je přesvědčeno, že Apple svůj nový model představí dnes.

[youtube id=”LmwzzP6Hi34″ width=”100%” height=”auto”]

Na internetu se dokonce objevilo video z údajného testu prezentace, které ukazuje iPhone 6 ze všech stran. Video je ale poměrně nekvalitní a dlemého názoru tak trochu nevěohodné. Pravdu se dozvíme už dnes večer od 19 hodin, kdy Apple na svých stránkách začne live streamovat celou konferenci.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Apple koupil Beats za 3 miliardy dolarů

Následující článek

Ty nejzajímavější novinky v iOS 8

Související články

Carcassonne: slavná desková hra nyní i pro iPhone

Hru Carcassonne již pravděpodobně znáte a pokud ne, tak věřte, že je velmi oblíbená a sesbírala spoustu ocenění jako například „Hra roku“, které získala hned několikrát. Nyní přichází tato fenomenální hra v oficiálním portu na iPhone a později můžeme očekávat také iPad verzi.

iOS 4.3 beta 2: nakonec žádná nová gesta na iPadu?

Nedávno jsme vám psali, že v první vydané betě iOS 4.3 se u iPadu mimojiné, kromě dalších zajímavých novinek, objevily čtyřprstá a pětiprstá gesta určená pro ukončování aplikace, jejich přeskakování či pro vyjetí multitasking lišty. Vše nasvědčovalo tomu, že se jich i jako obyčejní uživatelé dočkáme i ve finální verzi.