Podívejte se na srovnání rychlosti iPhonů 6 a 6S.

Je to teprve “chvilka”, co se nové iPhony 6S a 6S plus dostaly na trhy v USA, Číně, Německu,… I přes tuto krátkou časovou bariéru už na videoportálu YouTube můžete najít různá videa destrukce, srovnání, pochopitelně jsme se dočkali i tzv. Bend Testu, jestli se iPhone ohne. Dnes se podíváme na dvě videa, jež srovnávají rychlost systému a hlavně 1 vs. 2 generace TouchID, které snímá Vaše otisky prstů. Jak moc dokáže 1GB RAM paměti ovlivnit nový iOS 9? Na to se podívejte níže.

Můžete si například všimnout, že App Store se načítá o poznání rychleji, stejně je tomu u aplikace Mapy. Na starém iPhonu 6Plus můžeme v Benchmark testu naměřit 1616 bodů rychlosti, na iPhonu 6S Plus to pak činí přes 2500 bodů a to je poměrně veliký rozdíl. Co ale zajímá větší část lidí je nová generace TouchID. Jak si můžeme všimnout na videu, nová generace je opravdu o mnoho rychlejší. Stačí kliknout pro odemknutí, a  i když prst ihned odděláte telefon se odemkne. Rychlost je tedy potvrzená, jenže by to mohlo být na obtíž, když si budete chtít zobrazit pouze čas nebo notifikace.

Předchozí článek

iPad je potřeba chránit

Následující článek

Jak si nové iPhony poradí s pádem z výšky nebo třeba s bend testem?

Související články

Gangstar: Miami Vindication je pro fandy GTA povinnost!

Na AppStore se dnes objevilo nové pokračování úspěšné hry á la GTA od Gameloft. Gangstar: West Coast Hustle, jak se jmenoval první díl, se díky menším chybám nestal králem virtuálního zločinu ve městech, ten především díky své volnosti získal titul GTA: Chinatown Wars. Nové pokračování Gangstar: Miami Vindication je však poměrně dost vylepšené, pojďme se podívat na hlavní novinky.