iSETOS: nový Apple Premium Reseller s potenciálem konkurovat

Do nedávna jsme moc Apple prémiových prodejců neměli, v poslední době se však roztrhl pytel s novými prodejnami. Nejenže tedy můžeme očekávat konkurenci pro dosavadní prodejce, ale čekají nás také skvělé zahajovací nabídky.

Do nedávna jsme moc Apple prémiových prodejců neměli, v poslední době se však roztrhl pytel s novými prodejnami. Nejenže tedy můžeme očekávat konkurenci pro dosavadní prodejce, ale čekají nás také skvělé zahajovací nabídky.

Vizualizace nové prodejny iSETOS

Pro prvních 50 šťastlivců iSETOS připravil iPod Touch 8 GB (čtvrté = poslední generace) za poloviční cenu, tedy 2 900 Kč. Budete-li pak mezi prvními 20 zájemci, můžete si domu odnést MacBook Pro se slevou 20 %. Jedná se o model s procesorem 2,4 GHz, 4 GB paměti a 250 GB diskem. MacBook Pro může být váš za 22 500 Kč. Fronta bude organizovaná, takže by se sobotního otevření neměly týkat stejné problémy, jako u konkurence. Pokud se na vás nedostane, můžete čekat i další slevy, podrobnosti budou známy v pondělí.

Kromě všech jablečných hraček zde najdete také široký výběr příslušenství. Nebudete-li tedy chtít iPod Touch ani MacBook Pro, můžete si koupit třeba nějaké vylepšení pro svůj stávající stroj. Při nákupu nad 200 Kč vás čeká další překvapení, řeknete-li heslo z QR kódu (vlevo), získáte speciální dárek.

Pro aktuální informace můžete iSETOS sledovat na Facebooku nebo Twitteru. Máte-li dotaz k otevření prodejny, můžete se na těchto sociálních sítích také zeptat. iSETOS vždy ochotně podá (ověřenou) informaci.

Nová prodejna iSETOS bude otevřena 27. listopadu (sobota) ve 14 hodin v OC Chodov. iSETOSu fandím, od začátku pohotově odpovídají na všechny dotazy, mají zajímavou akci na otevření a chystají se spustit „virtuální Genius bar“ známý z oficiálních Apple Storů s garancí odpovědi do 6 hodin. Půjdete se podívat?

1 comment
  1. V tom QR kódu je psáno: Při nákupu nad 200Kč řekni na pokladně heslo “Steave Jobs” a obdržíš hodnotný dárek.

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

My Artists: přehrávání hudby jinak a možná i lépe než iPod

Následující článek

Momento: verze 2.0 přináší vylepšení pro váš elektronický deník

Související články

Penultimate: oblíbený a podařený zápisník pro iPad

Penultimate je synonymem sešitu na iPadu. Nebo aspoň nějak tak by se dala tato aplikace charakterizovat. Když Penultimate poprvé zapnete, objeví se vám tutoriálový sešit, který vás provede ovládáním samotného programu. Pokud již máte zakoupenou nějakou aplikaci z iWork od Applu, tak tento tutoriálový postup nejspíš znáte. A podobností s iWork (zejména s Pages), je tu více. Například zobrazení sešitu v Penultimate je dost podobné těm, jako to mají Pages.