iPhoneTips.cz: to nejlepší z roku 2009

Poslední článek roku 2009 věnuji shrnutí těch nejlepších událostí, o kterých jste se mohli dočíst na iPhoneTips.cz v tomto roce. Doufám, že i v tom nadcházejícím období nebude o atraktivní novinky ze světa Apple nouze. Přejeme vám šťastný Nový rok!

Červen 18, 2009 – The Sims 3: revoluční hra na iPhone?

Jednou z nejočekávanějších her roku 2009 byl bezesporu další přírůstek do rodiny The Sims, tentokrát ve verzi pro iPhone. Hra se povedla, ale nadšení poměrně rychle opadlo a myslím, že aktivních hráčů The Sims na iPhone už značně ubylo. Presto si vzpomínku hra The Sims určitě zaslouží.

Červen 24, 2009 – iPhone 3GS: rozsáhlý test výkonu

iPhone 3GS, který se začal prodávat v USA 19. června, byl prakticky ihned podroben velkému testu výkonu. Díky testu serveru Anandtech tak víme, že 3GS je o dost rychlejší oproti modelu 3G.

Červenec 13, 2009 – Worms: legendární hra nyní pro iPhone

Titulek této recenze je poměrně výstižný. Worms je opravdová legenda, kterou verze pro iPhone pěkně připoměla. Jsem velice rád, že po vydání hry se autoři nevykašlali na updaty a vytvořili stabilní a perfektně hratelnou verzi Wormů.

Červenec 28, 2009 – Blimp Flying Adventures: hra českých vývojářů

Na iPhoneTips.cz máme ve zvyku podporovat české projekty a jako vůbec první recenze na českou hru, kterou jste si od nás mohli přečíst, byla na originální Blimp. I vývojářům českých aplikací a her přejeme vše nej v Novém roce!

Srpen 12, 2009 – Duke Nukem 3D: dokonalý port PC verze

Začátek srpna byl ve znamení zbraní, peprných hlášek a především zábavy. Je až k neuvěření kolika remaků počítačových her jsme se dočkali, každopádně na Duke Nukem 3D by nebylo hezké zapomenout!

Srpen 12, 2009 – Navigace: průvodce navigacemi pro iPhone

Tentýž den, který jste si mohli číst o Dukeovi, jsme vám přinesli velký test 3 nejvýznamějších navigací – Sygic, iGo my way a Navigon! Test se setkal s velkým ohlasem čtenářů, proto vám ho připomínáme.

Srpen 19, 2009 – Mega-recenze Defender Chronicles: nejlepší Tower-Defence hra

Možná se divíte proč do tohoto výběru zařazuji hru Defender Chronicle. Věřte nebo ne, ale u mě je tato hra jasnou jedničkou v roce 2009, protože ji jsem ji stále nedohrál a stále mě baví. Tato strategiská tower defence hra získala velké ohlasy také na zahraničních serverech. Respektovaný TouchArcade umístil tuto hru dokonce do Top 3 strategií roku 2009.

Srpen 24, 2009 – Vybíráme sluchátka: jaké pro váš iPhone a iPod?

Článek, ve kterém jsme doporučovali sluchátka k vašemu iPodu a iPhonu, se dočkal 31 komentářů, ve kterých vyjadřujete vaše zkušenosti se sluchátky. Určitě zajímavé čtení.

Srpen 28, 2009 – Snow Leopard: první výkonnostní testy

Konec srpna byl netradičně na sněhu. Snow Leoparda, nová verze Mac OS X s číslovkou 10.6, rozvířila 28. srpna dění okolo Maců. Tentýž den, který odstartoval prodej Snow Leoparda, jste se na našem serveru mohli dočíst o velkém testu výkonu Snow Leoparda od Macworld.

Září 4, 2009 – Modern Combat Sandstorm: impozantní válečná hra

Jedna z mála opravdu kvalitně zpracovaných 3D stříleček. Modern Combat od Gameloftu si určitě zaslouží připomenutí!

Září 25, 2009 – Zlaté stránky: nejužitečnější free aplikace

Na AppStore se koncem září objevila aplikace Zlaté stránky, která je výborný telefoní seznam s neuvěřitelnou vychytávkou a to mapy. Zlaté stránky by měli být součástí každého iPhone.

Říjen 7, 2009 – Dropbox: virtuální schránka už také na iPhone

V říjnu jsme vám přinesli článek o zajímavé webové službě Dropbox, která parádně nahrazuje Applovský iDisk. Tato služba má vlastního klienta pro iPhone, funguje skvěle na Win i Mac a navíc je zdarma. Dropbox je prostě skvělý!

Říjen 13, 2009 – C&C Red Alert: první obrázky a video z verze pro iPhone

Kdo by neznal legendární strategii Command & Conquer. Jako první v ČR jsme vám přinesli exkluzivní obrázky a video z hraní C&C pro iPhone.

Říjen 30, 2009 – Google Earth: verze pro iPhone se povedla

Výborný klient Google Earth pro iPhone se opravdu povedl. V tomto článku jsme vám přinesli overview aplikace s několika obrázky.

Listopad 17, 2009 – Call of Duty: World at War: Zombies přichází na iPhone

Největší herní událost listopadu byla určitě vydání Call of Duty. Parádní multiplayer, solidní ovládání a vysoká cena, to jsou hlavní fakta o Call of Duty pro iPhone. Víc v článku.

Listopad 30, 2009 – Jailbreak 3.1.2: podrobný návod s obrázky

Poslední článek jedenáctého měsíce jsme věnovali jailbreaku a opravdu podrobnému návodu jak na jailbreak verze 3.1.2. Pokud máte v plánu jailbreakovat, tento článek by vám neměl uniknout! Jen pro doplnění malá zajímavost – k dnešnímu dni zanechali u tohoto článku ctenáři již 100 komentářů, což je rekord iPhoneTips!

Prosinec 12, 2009 – Cookmate: iPhone už umí také vařit

Užitečná aplikace českých vývojářů, která z vás dokáže udělat šéfkuchaře. Cookmate obsahuje 100 receptů, má líbivý design a funguje opravdu dobře. Cookmate má u mě jasný palec nahoru!

Prosinec 25, 2009 – Inotia 2: nejlepší hra pod stromeček

Parádní hra, která spojuje prvky z Diablo 2, World of Warcraft a Lineage 2. Druhý díl hry Inotia: A wanderer of Luone je zkrátka parádní online RPG hra, která vás bude rozhodně bavit.

Tak co říkáte, bylo v roce 2009 o čem číst? Ja myslím, že určitě!

Komentáře jsou uzavřené.

Předchozí článek

Backgrounder: dvě zajímavé nadstavby z Cydie

Následující článek

OpenFeint: Česko-Slovenská databáze hráčů

Související články

Apple iPad: Hlavní hrdina ve 2 nových TV reklamách (video)

Apple nepřestává masírovat Ameriku reklamou na iPad a před několika dny vydalo reklamu "iPad is Musical". Spot je klasicky zaměřený na aplikace z AppStore, které demonstrují sílu iPadu. Druhá reklama s iPadem v hlavní roli je na aplikaci magazínu Newsday.cz a jasně demonsruje, proč tištěné noviny jen tak něco nenahradí!